Poznaliśmy najpopularniejsze dema Steam Next Fest. Prym wiedzie Enshrouded 

17 października 2023,
17:30
Jacek Kowal

Steam podsumował Steam Next Fest, prezentując listę 50 najpopularniejszych tytułów. Które wersje demonstracyjne cieszyły się największym zainteresowaniem?

Logo Steam na tle ekranów.

Oficjalnie kończy się październikowa edycja Steam Next Fest, więc Steam postanowił przygotować dla nas listę 50 najpopularniejszych tytułów, które ogrywano w trakcie tego wydarzenia. Oczywiście są one posortowane pod kątem największej liczby graczy, którzy wypróbowali daną pozycję.

50 najpopularniejszych tytułów na Steamie podczas Steam Next Fest

Prym niewątpliwie wiedzie Enshrouded, czyli survival w stylu Valheim z przeciwnikami na miarę Dark Souls. Gra dość szybko zdobyła sporą popularność i utrzymała swoją pozycję przez praktycznie całe wydarzenie.

Tuż za nim jest Japanese Drift Master, ściganka wzorowana na mandze Initial D. Podium zamyka natomiast Sky: Children of the Light, przyjemna i relaksująca gra MMO. Na liście nie zabrakło również takich pozycji jak Ghostrunner 2, Deep Rock Galactic: Survivor i Robocop: Rogue City. Pełny spis znajdziecie na stronie Steama.

Jeżeli natomiast nie udało wam się załapać na festiwal, to nie łamcie się, a szybko uruchomcie aplikacje. NIektóre z tych dem dalej są dostępne do wypróbowania i może znajdziecie coś dla siebie.