fbpx

Path of Exile z nowym dodatkiem i aktualizacją

Cieszące się niemalejącą popularnością Path of Exile po raz kolejny otrzymało dodatkową zawartość – dziś w nocy twórcy gry wypuścili aktualizację, która wprowadza do gry dodatek Bestiary. Co nowego czeka na nas podczas rozgrywki?

Path of Exile, będące dziełem nowozelandzkiego studia Grinding Gear Games, zadebiutowało na rynku dosyć dawno, bo w październiku 2013 roku. Mimo pięciu lat, które upłynęły od czasu premiery, to wymagające RPG akcji osadzone w mrocznym klimacie fantasy cieszy się bardzo dużą popularnością. Twórcy gry mogą zawdzięczać to swojej własnej pracy – gra jest nieustannie rozwijana, przez co dopasowuje się do rosnących wymagań współczesnego gracza.

Path of Exile z aktualizacją 3.2.0

Dziś w nocy wypuszczona została aktualizacja opatrzona numerem 3.2.0, która ma na celu przede wszystkim wprowadzenie pewnych zmian, jeśli chodzi o klasy postaci dostępne w grze. Deweloperom zależało na ich większym zróżnicowaniu; zadbano także o niewielkie wzmocnienie tych klas, które nie cieszą się zbyt dużą popularnością wśród graczy. Patch doda go gry także trzy nowe klejnoty oraz 29 rzadkich przedmiotów.

Co więcej, jednocześnie ze wspomnianą aktualizacją do gry wprowadzony został dodatek Bestiary. Jak sama nazwa wskazuje, jest on bardzo mocno związany z polowaniami na bestie spotykane w grze – dzięki dodanej lidze The Bestiary League będziemy mieli możliwość tropienia i chwytania 290 gatunków bestii. W następnej kolejności będziemy mogli albo składać je w ofierze, albo wystawiać w menażerii, natomiast nasze postępy zapisywane będą w rozbudowanym bestiariuszu.

Przypominamy, że Path of Exile jest darmową grą sieciową. Występujące w niej mikropłatności modyfikują jedynie wygląd niektórych elementów gry, nie mają jednak wpływu na samą rozgrywkę.