fbpx

Open Roads, gra o podróży matki i córki, zostaje opóźniona o miesiąc

29 stycznia 2024,
20:10
Dorota Żak
Postaci z Open Roads

W drugiej połowie lutego mieliśmy dostać w swoje ręce Open Roads, grę, w której będziemy towarzyszyć w podróży nastoletniej Tess i jej matce Opal. Bohaterki wyruszają pewnego dnia w drogę, podczas której natrafią na różne tajemnice, zanurzą się we wspomnieniach oraz pogłębią wzajemną relację. Głosów użyczą im Kerri Russel (znana z serialu Zawód: Amerykanin) oraz Kaitlyn Dever (obsadzona niedawno w roli Abby w drugim sezonie The Last of Us).

Premiera Open Roads przeniesiona z lutego na marzec

Punkt wyjścia jest ciekawy, choć nie znamy jeszcze zbyt wielu szczegółów na temat samej fabuły. Dowiemy się ich trochę później niż zakładaliśmy, ponieważ Open Roads zaliczyło niestety drobną obsuwę. Jej twórcy ze studia Open Roads Team poinformowali, że gra ukaże się 28 marca, a nie 22 lutego, tak jak wcześniej planowano. Opóźnienie spowodowane jest potrzebą dopracowania tytułu. Open Roads potrzebuje jeszcze ostatnich szlifów zanim trafi do graczy. W ostatnim czasie widzieliśmy jednak tyle opóźnień gier tłumaczonych właśnie takimi powodami, że nie ma w tym nic dziwnego.

Bez zmian pozostają natomiast platformy, na jakich wyląduje Open Roads. W dniu premiery grę znajdziemy na PC, PlayStation 4 i 5, Xbox One i Series X/S oraz Nintendo Switch. Trafi ona także do Game Passa. W oczekiwaniu na premierę można sięgnąć po niedawny zwiastun Open Roads, jeszcze z momentu, gdy jej debiut planowano na luty.