fbpx

NVIDIA dodaje gry THQ Nordic do GeForce NOW. Co oferuje subskrypcja Ultimate?

Serwis do gry w chmurze GeForce NOW zaczyna ten rok z przytupem. Jak co tydzień biblioteka zostaje wzbogacona o sporo nowych tytułów. Najciekawsze dla wielu będzie jednak to, że NVIDIA dodaje również produkcje THQ Nordic do swojej usługi gry w chmurze. Poniżej przedstawiamy listę tytułów, które już są dostępne przez GeForce NOW:

  • Tom Clancy’s The Division 2 (Steam)
  • Dakar Desert Rally (Epic Games)
  • Destroy All Humans! (Steam i Epic Games)
  • Destroy All Humans! 2 – Reproed (Steam i Epic Games)
  • MX vs ATV Legends (Steam)
  • The Valiant (Steam i Epic Games)
  • Way of the Hunter (Steam i Epic Games)

Wszystkie nowe tytuły, jak i te już obecne w subskrypcji można ograć w wysokiej rozdzielczości przy zachowaniu 60 lub 120 FPS zależnie od wybranej opcji. Najlepsze parametry oferuje oczywiście plan Ultimate, ponieważ można korzystać z najwyższej wydajności i ustawień graficznych oraz dodatkowych funkcji, jak Ray Tracing.

Czym charakteryzuje się subskrypcja Ultimate w GeForce NOW?

Plan Ultimate w GeForce NOW uległ zmianie od tego roku. Będzie on oferował sprzęt z kartą graficzną RTX 4080, rozgrywkę w 240 FPS oraz rozdzielczość 4K przy 120 FPS. Dodatkowo możliwe jest tu korzystanie z funkcji Ray Tracing czy też technologii DLSS 3. Nowa subskrypcja Ultimate będzie dostępna w styczniu, na ten moment jeszcze kontynuowany jest plan RTX 3080.

Wprowadzenie RTX 4080 da zdecydowanie większe możliwości, jeśli chodzi o jakość oprawy graficznej i wydajność. NVIDIA niedawno zaprezentowała nowe technologie dotyczące gier w specjalnie przygotowanym materiale. Nowsze produkcje oraz sprzęt oznacza coraz lepszą grafikę, a to widać już na samym pokazie.

Warto również zwrócić uwagę na to, że GeForce NOW zostanie dodany do OMEN Gaming Hub. Dzięki temu znacznie łatwiej korzystać z usługi grania w chmurze na laptopach HP. Można również spodziewać się pomniejszych usprawnień interfejsu czy też stabilności programu. Niedawno pisaliśmy także o usłudze GeForce NOW w samochodach. Warto sprawdzić materiał, ponieważ to ciekawe rozwiązanie, które zajmie czas pasażerów w podróży.