fbpx

Nowy trailer Redfall trafia do nas idealnie na Halloween!

Bethesda postanowiła delikatnie wprowadzić nas w klimat Halloween, które tuż za rogiem. Nowy zwiastun Redfall uchyla rąbka tajemnicy na temat okropności z którymi będziemy się zmagać.

Na skróty
  • Wczoraj opublikowany został nowy trailer Redfall
  • Zwiastun widnieje pod nazwą Into the Night, i ukazuje jakie straszliwości czekają na nas w miasteczku Redfall.

Minął już ponad rok od zapowiedzi nowej gry twórców Dishonored, mowa tu o Redfall – kooperacyjnym shooterze, charakteryzującym się otwartym światem. Od tego momentu Arkane Studios obdarowuje nas coraz to nowszymi trailerami, urywkami z gameplayu, czy też szczegółami na temat hostowania rozgrywki.

Teraz wydawca zaprezentował nam całkiem nowy zwiastun, który ewidentnie różni się od pozostałych. Into the Night pozwala nam doświadczyć tytularnego miasteczka Redfall w nocnej scenerii, oraz odkrywa co może na nas czekać w cieniach uliczek. A co może na nas czekać? Masa wampirów, i co najważniejsze krew, krew, i jeszcze raz krew.

Krwawa zabawa!

Jak możecie zauważyć w trailerze, Redfall wygląda jak świetna zabawa z znajomymi. Jedyne na co możemy narzekać to że gra nie ma swojej premiery w tym tygodniu, idealnie wpasowałaby się do wieczoru halloweenowego. Niestety nic z tego, ale możemy rezerwować termin na następny rok. Redfall zaplanowany jest na pierwszą połowę 2023 roku, a produkcja trafi na Xbox Series X/S, Xbox One, oraz pecety. Tytuł wraz premierą zostanie dodany do usługi Xbox Game Pass.