fbpx

Nowy Skate z lootboxami? Mamy doniesienia od testerów gry

Testerzy gry Skate zauważyli w najnowszej aktualizacji zmieniony system lootboxów względem przecieków z 2022 roku. Electronic Arts wprowadziło dość ciekawe rozwiązanie, ponieważ zdobywanie losowych przedmiotów polega na pokonywaniu wyzwań. Nie trzeba koniecznie płacić prawdziwą walutą, a jedynie tą, którą zdobywamy w grze.

Jak wygląda system lootboxów w obecnej wersji Skate?

System nosi nazwę Stars i skupia się na wykonywaniu wyzwań, ponieważ im trudniejsze zadanie wykonamy, tym więcej punktów do zakupu lootboxów otrzymamy. Informatorzy serwisu Insider Gaming mówią także o dodatkowe walucie, którą zdobywamy bezpośrednio za tricki, jazdę po mieście czy poziom reputacji. Według testerów jedna będzie możliwość zakupu lootboxów za prawdziwe pieniądze.

Obecnie twórcy przygotowali trzy rodzaje „skrzyń”, które kosztują kolejno jedną, dwie lub trzy gwiazdki. Zawierają one naklejki na deskorolkę, ubrania czy nawet ozdoby domu. Każdy lootbox oferuje pięć przedmiotów, które widzimy przed zakupem i można później otrzymać tylko jeden z nich. Konkretne szanse nie są obecnie znane. Za duplikaty otrzymujemy punkty Hype, które można zamienić na dowolne przedmioty.

Na ten moment w Skate znajduje się 16 różnych „skrzyń” co daje 80 różnych rzeczy do zdobycia. Kolejne przedmioty zapewne będą skutecznie dodawane, ponieważ obecnie gra znajduje się nadal we wczesnej fazie.