fbpx

Nintendo Switch 2 może pojawić się we wrześniu według firmy zajmującej się audio

12 stycznia 2024,
10:05
Arek Grabowski
Nintendo Switch OLED

Już w tamtym roku informowaliśmy, że Nintendo Switch 2 może pojawić się na jesień 2024 roku. O samej konsoli wiemy naprawdę niewiele. Niedawno pojawiły się informacje, że ma być „bardziej ewolucją niż rewolucją”. Tym razem ponownie słyszymy o dacie premiery sprzętu. Według Altec Lansing, firmy zajmującej się elektroniką audio, Nintendo Switch 2 pojawi się we wrześniu tego roku.

Firma szybko wycofała się ze swoich słów, twierdząc, że „zgadywała”. To mało wiarygodne tłumaczenie ujawnienia długo wyczekiwanej konsoli Nintendo. Firma obecnie nie skomentowała całej sytuacji – Nintendo również pozostaje bez komentarza.

Czy Altec Lansing jest wtajemniczone w datę premiery Nintendo Switch 2?

Według informacji z tamtego roku zestawy deweloperskie Nintendo Switch 2 zostały wysłane do kluczowych studiów partnerskich. Mimo wszystko nie wiemy, czy również Altec Lansing otrzymało konsolę. Firma uważa, że premiera AI Shark zbiegnie się z Nintendo Switch 2. Takie oświadczenie nie mogło wyniknąć znikąd.

Gracze uważają, że taka data premiery Switcha 2 może być bardzo prawdopodobna. Kilkukrotnie w przeszłości informowano o jesieni 2024 roku. Miejmy nadzieję, że Nintendo niebawem rozpocznie oficjalną kampanię reklamową.