Need for Speed: Unbound na ponad godzinnym gameplayu, który wyciekł do sieci

28 listopada 2022,
12:26
Arek Grabowski

Need for Speed: Unbound to najnowsza odsłona serii, gdzie można zauważyć charakterystyczne podejście twórców – gra będzie się wyróżniać. EA udostępnia ciągle materiały przedpremierowe związane z produkcją. Ostatnio pojawił się jednak ogromny przeciek, gdzie można zobaczyć ponad godzinę rozgrywki na kanale pewnego YouTubera.

Screen z Need for Speed Unbound.

Nowa odsłona Need for Speed z podtytułem Unbound zbliża się coraz większymi krokami. Deweloperzy stale publikują trailery, teasery, screeny i inne materiały z gry, by zachęcić graczy. Pojawił się jednak spory wyciek gameplayu na kanale YouTubera o nicku “Mr Carrot”. Opublikował on ponad 1-godzinną, nieedytowaną rozgrywkę w filmie, który nosi nazwę “Totally NOT need for speed unound. DO NOT LOOK EA THIS IS NOT NFS UNBOUND”. Jest to dość żartobliwy tytuł, jednak na materiale rzeczywiście można zobaczyć nową odsłonę Need for Speeda.

https://www.youtube.com/watch?v=_zEc-5Cjgqo

Wygląda na to, że ktoś, kto otrzymał wczesną wersję gry, streamował rozgrywkę w serwisie Twitch. Mr Carrot po prostu nagrał ekran i wrzucił do internetu cały film. Można na nim zobaczyć miasto z gry, czyli Lakeshore City, oraz samochód Volkswagen Beetle, który potencjalnie będzie jednym ze startowych pojazdów w Need for Speed: Unbound. Od dawna jest także znana lista osiągnięć. Twórcy zdradzają coraz więcej informacji o tej produkcji, jednak widać, że leakerzy także nie próżnują.

Jakie samochody będą w Need for Speed: Unbound? Gameplay wiele zdradza

Mr Carrot wrzucił na YouTube sporo materiału, który jest podzielony. Na innym filmie można zobaczyć między innymi kilka ciekawszych samochodów z gry. YouTuber udostępnia między innymi proces tuningowania pojazdu oraz później demonstruje “kreskówkowe” efekty, które znajdą się w tej produkcji.

To bardzo duży przeciek, na którym widać, że gra prezentuje się naprawdę dobrze. Mimo wszystko filmy zdradzają sporo o tej produkcji. Twórcy raczej nie są zadowoleni z wycieku, natomiast fani serii i motoryzacji znajdą tu dla siebie naprawdę wiele. EA zdradziło natomiast inne informacje przez cały okres przed premierą. Obecnie znana jest nawet zawartość edycji kolekcjonerskiej. Gracze z całego świata czekają na premierę Need for Speed: Unbound, a nieoficjalnie ujawnione materiały sprawiają, że hype jest tutaj jeszcze większy.