Mass Effect Legendary Edition z potencjalną datą premiery

Podczas zeszłorocznego N7 Day BioWare ogłosiło wreszcie remaster trylogii Mass Effect, na który czekało wielu fanów. Zabrakło jednak podania dokładnej daty premiery i musieliśmy zadowolić się ogólnikowym stwierdzeniem, że będzie ona miała miejsce wiosną 2021 roku.

11 stycznia 2021
Na skróty
  • W zeszłym roku zapowiedziano remaster trylogii Mass Effect na wiosnę 2021 roku.
  • Pojawił się przeciek co do dokładnej daty wydania remastera.
  • Prawdopodobnie będzie to 12 marca 2021.

Nie wszystko udaje się jednak utrzymać w tajemnicy i dzięki pewnym przeciekom możemy domyślić się faktycznej daty wydania Mass Effect Legendary Edition. Wszystko wskazuje na to, że będzie to 12 marca 2021 roku. Informacja taka znalazła się zarówno na stronie singapurskiego sklepu Shopitree, jak i na Twitterze indonezyjskiego sklepu z grami GSShop. Gdyby data pojawiła się tylko w jednym miejscu, mógłby to być zwykły przypadek, ale jej powtórzenie sugeruje, że może faktycznie coś jest na rzeczy i remaster trafi w nasze ręce w pierwszej połowie marca. Wciąż jednak brakuje oficjalnej odpowiedzi ze strony EA i BioWare, dlatego informacja ta nie jest jeszcze potwierdzona i nie można jej jeszcze brać za pewnik.

Dane ze stron sklepów mówią nam także co nieco o możliwej cenie gry. Na tym pierwszym wynosi ona 76,90 dolarów singapurskich, czyli około 215 złotych. Wydaje się dość prawdopodobne, że za Mass Effect Legendary Edition zapłacimy podobną kwotę.

źródło: Shopitree

Dla przypomnienia: w Mass Effect Legendary Edition znajdziemy wszystkie trzy części oryginalnej trylogii, razem z DLC, dodatkowymi zestawami zbroi i broni. Gra trafi na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One, a w późniejszym terminie prawdopodobnie na PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Dorota Żak

Skończyła UJ zanim UJ skończył z nią, nałogowo ogląda filmy, a potem o nich opowiada. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!