fbpx

Mario + Rabbids Sparks of Hope – postaci Ubisoftu i Nintendo łączą siły na nowym zwiastunie

Już w przyszłym tygodniu będziemy mogli po raz kolejny wcielić się w postaci Mario, Kórlików oraz ich przyjaciół. Ubisoft przedstawia nam w przedpremierowym filmowym zwiastunie Mario + Rabbids Sparks of Hope.

Na skróty
  • Ubisoft opublikował zwiastun filmowy Mario + Rabbids Sparks of Hope.
  • Premiera gry odbędzie się 20 października 2022 roku.
  • W Złotej Edycji będą dostępne trzy skórki na broń, dodatkowa fabuła, nowe postaci, zadania i bitwy.

Ubisoft udostępnił filmowy zwiastun premierowy do Mario + Rabbids Sparks of Hope, która będzie dostępna w sprzedaży już w przyszłym tygodniu, 20 października na Nintendo Switch. Gra jest drugą odsłoną cyklu będącego połączeniem postaci Mario i Kórlików. Pierwsza część, czyli Mario + Rabbids: Kingdom Battle, miała swoją premierę w 2017 roku.

Rozniećmy iskry nadziei razem z Mario + Rabbids Sparks of Hope

W nadchodzącej grze Ubisoftu stworzymy drużynę złożoną z trzech postaci spośród dziewięciu dostępnych bohaterów. Po skompletowaniu naszego zespołu będziemy wykonywać postawione przed nami zadania, zdobywając unikatowe umiejętności poprzez uwalnianie tytułowych iskier, aby pokonać głównego antagonistę o imieniu Cursa.

Sam zwiastun Mario + Rabbids Sparks of Hope natomiast aż iskrzy dzięki przepięknej grafice, przedstawiając nam to, czego mamy się spodziewać w nadchodzącej nowej przygodzie, w której będziemy odkrywać galaktykę i niezwykłe stworzenia, jakie wykreowali dla nas twórcy. Złota Edycja gry zawiera dodatkową fabułę z nowymi postaciami, zadaniami i bitwami oraz ekskluzywne skórki na broń dla naszej drużyny.