fbpx

Lords of the Fallen zaprezentowane na gameplayu. Twórcy pokazali walki Tancredem i Reinholdem

2 sierpnia 2023,
15:38
Arek Grabowski
Główny bohater gry Lords of The Fallen

Lords of the Fallen od Hexworks otrzymuje coraz więcej materiałów przedpremierowych przedstawiających rozgrywkę. Niedawno otrzymaliśmy aż 17-minutowe wideo, które pokazywało wiele istotnych elementów gry, lokacji czy też przeciwników. Tym razem twórcy zaprezentowali walkę z dwoma bossami.

Na początku gracze mierzą się z Tancredem, Paladynem, który głównie uderza w ziemię oraz rzuca włóczniami. Wideo przedstawia znacznie szybsze tempo niż między innymi Dark Souls 3. Rozgrywka z pewnością będzie wymagająca. Po zabiciu Tancreda pojawia się Rainhold, drugi boss, który jest o wiele trudniejszy.

Czego dowiedzieliśmy się o Lords of the Fallen z nowego materiału wideo?

Walki z bossami będą niezwykle istotnym elementem Lords of the Fallen tak jak w dowolnej grze typu Dark Souls. Twórcy zaprezentowali dwóch przeciwników. Jeden z nich wykonywał dość powtarzalne ruchy, które można było przewidzieć przez całą walkę. Drugi natomiast atakuje losowo, wykonuje nieprzewidywalne akcje, przez co pojedynek wygląda tutaj zupełnie inaczej.

Lords of the Fallen będzie oferować bardzo różnorodne walki z bossami. Zdecydowanie zobaczymy ich wiele. Gra ma premierę 13 października na Xbox Series X/S, PS5 oraz PC.