fbpx

Lian Li wprowadza do sprzedaży przewody ARGB

8 maja 2022,
18:56
Patryk Balcerak

Lian Li wprowadza nowy model przewodów ARGB. Dostępne są w wersji do zasilania płyt głównych i kart graficznych. Sterowanie podświetleniem odbywa się za pomocą oprogramowania.

Lian Li Strimer Plus V2
Na skróty
  • Lian Li wprowadza nowe przewody zasilające ARGB.
  • Strimer Plus V2 dostępny jest w wersji dla płyt głównych i kart graficznych.
  • Sterowanie będzie odbywało się przy pomocy oprogramowania L-Connect 3.

Znany producent obudów i akcesoriów do komputerów wprowadza nową serię przewodów z podświetleniem ARGB. Strimer Plus V2 dostępne są w wersji dla 24-pinowych złącz do płyt głównych i w dwóch wersjach do zasilania kart graficznych. Nowy produkt oferuje lepszą jasność oraz większą giętkość. Kolor podświetlenia regulowany będzie za pomocą oprogramowania.

Poprzednia wersja przewodów Lian Li miała problemy z kompatybilnością złącz kart graficznych dlatego, że niektóre posiadły bardziej oddalone od siebie złącza zasilania. Nowa wersja Strimer Plus V2 rozwiązuje ten problem dzięki oddzielonym od siebie końcówkom złącz, co pozwala na zastosowanie w kartach z szerokim rozstawem styków.

Oprogramowanie L-Connect 3
Źródło: Lian Li

Większa możliwość customizacji obudowy przy pomocy L-Connect 3

Dzięki zastosowaniu nowego sterownika w Strimer Plus V2 użytkownik ma możliwość szybkiej zmiany efektu podświetlenia z poziomu oprogramowania. L-Connect 3 pozwala na sterowanie każdym kanałem świetlnym indywidualnie. Większe przewody mają sześć kanałów, a mniejsze, do zasilania kart, po cztery.

Dla posiadaczy poprzedniej wersji Strimer Plus nowa wersja kontrolera będzie sprzedawana osobno tak, aby zachować kompatybilność z L-Connect 3. Pre-order Lian Li Strimer Plus V2 wystartował 6 maja.