LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na najnowszym zwiastunie

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga za niecałe dwa tygodnie zadebiutuje na rynku. Dziś w ramach Future Games Show Spring Showcase 2022 twórcy tej produkcji udostępnili najnowszy zwiastun gry.

25 marca 2022

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga jest najnowszą produkcją studia TT Games i Traveller’s Tales oraz firmy Warner Bros. Interactive Entertainment. To przygodowa gra akcji osadzona w świecie Gwiezdnych wojen. Pod koniec stycznia twórcy udostępnili informacje o wymaganiach sprzętowych tego tytułu na PC. Dziś otrzymaliśmy najnowszy zwiastun produkcji w ramach Future Games Show Spring Showcase 2022.

Przypomnijmy – najnowsza odsłona LEGO Star Wars trafi na PC, a także na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Produkcja ma zadebiutować 5 kwietnia.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!