KRUX Odys – premiera najnowszej pełnowymiarowej obudowy komputerowej

KRUX ogłosił premierę swojej najnowszej obudowy Odys. Prezentowany model ma wyróżniać się nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Całość jest już dostępna w sprzedaży, a jej cena raczej nie powinna nadszarpnąć naszego budżetu.

15 września 2021

Firma KRUX podała oficjalne informacje o premierze swojego najnowszego produktu. Jest to obudowa o nazwie KRUX Odys. Dzięki tafli szkła hartowanego na boku obudowy mamy możliwość podziwiania wnętrzności swojego komputera. Odys jest już dostępny w sprzedaży w cenie około 200 zł.

KRUX Odys – najnowsza obudowa komputerowa od producenta

KRUX Odys to pełnowymiarowa obudowa komputerowa KRUX Odys o pojemnej konstrukcji ze stonowanym designem. O niskie temperatury zadba wentylator 120 mm oraz meshowy front z kompletem filtrów przeciwkurzowych. Zastosowanie meshu o strukturze małych kryształków na niemal całym froncie ma pomóc w cyrkulacji powietrza. Oprócz tego górna część obudowy oraz piwnica otrzymały perforacje i specjalne filtry, które jednocześnie pomagają w chłodzeniu i dbają o czystość powietrza trafiającego do komputera.

Obudowa KRUX Odys w częściach

Dzięki kompaktowym rozmiarom bez problemu zmieścimy w jej wnętrzu płyty mATX lub mITX. Do KRUX Odys wejdzie 5 dodatkowych wentylatorów w rozmiarze 120 mm w przypadku chłodzenia procesora, miejsce przeznaczone na chłodzenie wieżowe to 160 mm. Przy zastosowaniu chłodzenia AIO do obudowy wejdą bez problemu chłodnice w rozmiarze od 360 poprzez 240 do 120 mm. Nie zabrakło też miejsca na kartę graficzną, a ta nie powinna przekraczać 345 mm. Jeżeli chodzi o przestrzeń na programy i dane, twórcy przewidzieli dwa sloty na dyski 2,5 cala i dwa sloty na dyski 3,5 cala. Do obudowy zmieszczą się zasilacze w formacie ATX, ich długość nie może jednak przekroczyć 190 mm. Walkę z kurzem ułatwi filtr znajdujący się w miejscu, w którym zasilacz zaciąga powietrze.

Górny panel wraz ze złączami i wejściami

Górny, a za razem przedni panel w obudowie KRUX Odys został wypełniony najważniejszymi przyciskami oraz złączami, które są potrzebne podczas codziennego obcowania z komputerem. Przycisk zasilania, przycisk resetu, złącza USB oraz wyjście i wejście jack 3,5 mm. To wszystko, co znajduje się na froncie.

Wymiary: 205 × 396 × 445 mm

Waga: 4,3 kg

Kompatybilnośc dysków twardych: 2 × 3,5”/2,5” + 2 × 2,5″

Wspierane formaty płyt głównych: ATX / microATX

Chłodzenie CPU MAX [mm]: 160

GPU MAX [mm]: 345

Chłodzenie PSU MAX [mm]: 190

Wentylatory w zestawie: 1×120 mm

Maksymalna liczba możliwa do zamontowania: 5×120mm

Panele ze szkła hartowanego: Bok

Filtry: Góra / Pod zasilaczem / Front Mesh

Kolor: Czarny

Gwarancja [miesiące]: 24

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji, z ciekawością podchodzący do nowych tematów. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo śmiga rowerem.
UWaga! Gorące informacje!