Hyenas – postrzelony FPS od twórców Alien: Isolation na pierwszym zwiastunie

Choć Alien: Isolation jest już za nami, zespół Creative Assembly wciąż pozostaje na orbicie. To wręcz idealna okazja, aby przejąć inicjatywę i w miejscu dawnego skradania się, złapać za broń i obrabować bogaczy z marsa. Hyenas nie bierze jeńców, bierze za to merch – dużo merchu – najlepiej z Soniciem!

23 czerwca 2022

Studio Creative Assembly zdecydowało się powrócić z tytułem znacznie odbiegającym od poprzedniej pozycji w swoim portfolio. Hyenas to sieciowy FPS, który postawi duży nacisk na aspekt współpracy podczas wykonywania zadań, w czym pomóc mają dedykowane temu umiejętności postaci. Ciekawostką są z pewnością obszary o zerowej grawitacji, które błyskawicznie sprawią, że dół stanie się dla gracza pojęciem względnym. Nie sposób nie zwrócić także uwagi na stylizowaną oprawę graficzną poniższego materiału, która bez dwóch zdań wyróżnia produkcję z morza bliźniaczych strzelanek z modułem wieloosobowym.

Hyenas – zero zasad, zero grawitacji i wiele dróg ucieczki

Świat w Hyenas to dystopia i to taka przez duże „D” ale i z przymrużeniem oka. Gdy ziemia zniknęła z możliwych destynacji ludzkości, przedstawiciele wyższych sfer osiedlili się na Marsie, a reszta społeczeństwa osiadła na orbitujących wokół planety slumsach. Tytułowa grupa wywodzi się właśnie stamtąd i ma jeden jasny cel – przejmować dostawy popkulturowych gadżetów z Błękitnej planety. To właśnie w tej roli na zwiastunie pojawia się słynny niebieski jeż. Premierę Hyenas zaplanowano na rok 2023, choć już teraz możecie zapisać się do alfy w tym miejscu.

UWaga! Gorące informacje!