fbpx

Hogwarts Legacy na PC w świetnej cenie! Zamów pre-order i zdobądź Onyksowego Hipogryfa

Też nie możecie się doczekać, by już 10 lutego wkroczyć do magicznego świata Harry’ego Pottera? Premiera wypatrywanego przez miliony fanów gier wideo Hogwarts Legacy tuż za rogiem. To jednocześnie ostatni dzwonek, by złożyć zamówienie przedpremierowe i zgarnąć wyjątkowe bonusy, które później nie będą już dostępne!

W sklepie Instant Gaming, czyli obecnie jednej z najpopularniejszych platform cyfrowej dystrybucji gier na świecie, możemy teraz zakupić Hogwarts Legacy na PC (Steam) w prawdopodobnie najlepszej cenie na polskim rynku w całym okresie przedsprzedaży! Oszczędzić można aż 24% względem ceny regularnej, a dostępne są dwie edycje gry: Standardowa oraz Deluxe. Zakup niczym się nie różni od tego, co dostalibyśmy kupując grę bezpośrednio na Steam, gdzie oba wydania są zauważalnie droższe.

Okazja! Kup Hogwarts Legacy w najlepszej cenie

Nie możesz otworzyć linku? Najprawdopodobniej automatycznie blokuje go Twój AdBlock. Wyłącz go, żeby móc skorzystać z promocji.

Gry oczywiście dostępne są w wersji językowej standardowo udostępnianej w Polsce, a więc z polskim tłumaczeniem i polskimi napisami, a także oryginalnym dubbingiem.

Po zakupie kod do gry automatycznie przypisuje się do naszego konta w Instant Gaming, gdzie będziemy mogli wyświetlić nasz klucz do aktywacji na Steam. W przypadku pre-orderów pojawi się on na koncie, gdy tylko klucze zostaną udostępnione przez oficjalnego producenta. Instant Gaming poinformuje nas o tym również mailowo.

Co ważne, w sklepie Instant Gaming funkcjonuje dodatkowy system ochrony kupujących, dzięki któremu jeśli cena gry jeszcze spadnie przed jej premierą, dystrybutor zwraca nam zaoszczędzoną różnicę! W ten sposób możemy być pewni, że zapłacimy najmniej, jak to tylko możliwe. W dowolnym momencie możliwy jest również zwrot zakupionej gry, dopóki nie wykorzystamy kodu aktywacyjnego.

Wyjątkowy Onyksowy Hipogryf do zdobycia wyłącznie w przedsprzedaży

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na zakup Hogwarts Legacy w Edycji Standardowej czy Edycji Specjalnej, dzięki zamówieniu przedpremierowemu uzyskamy dostęp do specjalnego Onyksowego Hipogryfa, na którym latać będziemy mogli w magicznym świecie gry.

To kolejny świetny powód, by nie zwlekać z zakupem gry aż do samej premiery – w ten sposób oszczędzimy pieniądze, a jednocześnie zdobędziemy wyjątkowego kompana naszych przygód.

Onyksowy Hipogryf z Hogwarts Legacy w przedsprzedaży (preorder)

Co zawiera Edycja Deluxe Hogwarts Legacy w przedsprzedaży?

Poza Edycją Standardową Hogwarts Legacy dostępna jest również specjalna Edycja Deluxe, która zawiera jeszcze więcej unikalnych dodatków, a wbrew pozorom nie kosztuje dużo więcej. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość uzyskania dostępu do gry aż 3 dni przed oficjalną premierą. W skład zestawu Edycji Deluxe wchodzą:

  • Podstawowa wersja gry
  • 72-godzinny wcześniejszy dostęp do gry
  • Onyksowy Hipogryf (również w Edycji Standardowej)
  • Czarnomagiczna furażerka
  • Wierzchowiec Testral
  • Czarnomagiczny zestaw wyglądu
  • Arena walk Czarnej Magii
Hogwarts Legacy i edycja Deluxe Edition - zawartość

Porównanie Edycji Standardowej z Edycją Deluxe

Porównanie Edycji Standardowej z Deluxe Hogwarts Legacy

Zaobserwuj nas na Instagramie i dowiaduj się przed innymi

Dołącz do 6 362 obserwujących

Wpadłeś na ciekawy temat, który powinniśmy opisać? Daj nam znać!

🛈 Gry oraz produkty wymienione w tym artykule zostały wyselekcjonowane przez nas osobiście i niezależnie. Niektóre powyższe odnośniki są linkami afiliacyjnymi, dzięki czemu klikając w nie, możesz wesprzeć rozwój naszego niezależnego portalu bez ponoszenia żadnych kosztów.