fbpx

Hades 2 startuje z wczesnym dostępem w 2024 roku. Twórcy ujawnili datę rozpoczęcia i zawartość

14 września 2023,
21:30
Arek Grabowski
Melinoë z Hadesa 2

Na oficjalnej stronie internetowej studia Supergiant Games, twórców Hades 2, pojawił się wpis, który informuje o rozpoczęciu wczesnego dostępu w 2. kwartale 2024 roku. Twórcy poinformowali także, że gra będzie zawierać co najmniej tyle treści, ile pierwsza odsłona. Hades 2 został zapowiedziany podczas zeszłorocznego wydarzenia The Game Awards. Twórcy wtedy poinformowali, by czekać na dalsze informacje w 2023 roku.

Twórcy będą dodawać kolejne funkcje i treść wraz z kolejnymi aktualizacjami. Deweloperzy na ten moment nie wiedzą, jak długo gra pozostanie we wczesnym dostępie. Dokładna data jego rozpoczęcia także pozostaje nieznana.

Przed rozpoczęciem wczesnego dostępu do Hades 2 odbędzie się test techniczny

Niewielka grupa osób będzie mogła zagrać w Hades 2 przed rozpoczęciem oficjalnego wczesnego dostępu. Do dyspozycji otrzyma ona ograniczoną wersję gry. Informacje na temat tego, jak zapisać się do testów zostaną udostępnione w późniejszym terminie. Oznacza to jednak, że istnieje szansa, by zagrać znacznie wcześniej.

Hades 2 będzie bezpośrednią kontynuacją pierwszej odsłony. Warto zauważyć, że Hades zdobył wiele nagród – w tym za Grę Roku 2021. Tym razem gracze wcielą się w Melinoë, siostrę Zagreusa, czyli protagonisty z pierwszej odsłony.