fbpx

Guilty Gear Strive i debiut postaci Sina Kiske w nowym zwiastunie

Zdumiewająca prawda czeka na odkrycie na końcu wszystkich rzeczy. Ponad 20-letnia historia Guilty Gear dobiega końca wraz z Guilty Gear Strive, a my dostajemy również DLC z bohaterem do drugiego sezonu gry. Czego dowiedzieliśmy się o tej postaci?

Na skróty
  • 24 listopada w Guilty Gear Strive nastąpiła premiera postaci Sina Kiske.
  • Otrzymaliśmy dokładny opis tego bohatera, jest on m.in. silny, optymistyczny i niewinny.

24 listopada Bandai Namco Entertainment udostępniło nowy trailer do Guilty Gear Strive. W nim poznajemy lepiej najnowszą grywalną postać z DLC, Sina Kiske – wiecznie rosnącego, dzikiego chłopca.

Guilty Gear Strive to klasyczna bijatyka z nowoczesną grafiką hybrydową 2D/3D. Areny w grze są dynamiczne, co oznacza, że popychając wroga przez niewidzialną ścianę lokacji możemy przenieść bitwę w inne miejsce. Guilty Gear Strive jest siódmą częścią serii i kontynuuje historię konfliktu pomiędzy Solem Badguyem a Asuką Kreutz.

Profil Sina Kiske w Guilty Gear Strive – „tylko szybko, mama czeka!”

Zwiastun gry zaprezentował nam postać, o której wiemy całkiem dużo dzięki opisowi od Bandai Namco. Sin Kiske ma około 180 cm wzrostu, jego waga wynosi w przybliżeniu 73 kilogramy. Urodziny postaci wypadają 31 maja. Pochodzi ze Zjednoczonych królestw Illyrii, a jego hobby to odkrywanie nowych przymiotników i pokonywanie różnych słabości. To co się dla niego liczy, to jego rodzina, jedzenie i coś, czego nie można wymienić. Nie lubi, tych którzy nie pokonują swoich słabości oraz bycia traktowanym jak dziecko. Kiske jest w Guilty Gear Strive synem bohaterów o imionach Ky Kiske i Dizzy oraz w jednej czwartej Gearem.

jako dziecko bohater został powierzony Solowi ze względu na niesamowite tempo wzrostu (spowodowane jego pochodzeniem), aby uniknąć niechcianej uwagi. Edukacja, którą otrzymał od mentora, była intensywnie ukierunkowana na przetrwanie, co ukształtowało Sina na silnego, jednak psotnego dzieciaka z brakami jeśli chodzi o tematy akademickie. Pomimo jego potężnej aparycji, jaką zobaczymy w Guilty Gear Strive, nie ma on nawet dziesięciu lat, a jego dojrzałość umysłowa nie jest jeszcze rozwinięta. Proste i optymistyczne myślenie tej postaci, wręcz nieświadome i niewinne, może czasem doprowadzić do znalezienia przełomowych rozwiązań w różnych sytuacjach.