Gra LEGO 2K Drive ukaże się wkrótce. Premiera w maju

23 marca 2023,
14:06
Mateusz Skowron
Magiczny świat Lego

LEGO 2K Drive to nowa gra wyścigowa, która ma niedługo trafić w ręce graczy. Za produkcję odpowiada studio Visual Concepts, które ma w swoim portfolio takie tytuły, jak WWE 2K i NBA 2K. Według udostępnionych informacji, wyścigowa gra z lego w roli głównej ma zaoferować graczom wiele możliwości, między innymi otwarty świat, budowanie własnych pojazdów, rywalizację sieciową.

LEGO 2K Drive – otwarty świat, budowanie pojazdów i rywalizacja sieciowa

W grze ma pojawić się ponad 1000 różnych klocków, z których będziemy mogli budować najróżniejsze pojazdy, począwszy od standardowych modeli samochodów, a na oryginalnych konstrukcjach skończywszy. LEGO 2K Drive ma także oferować zarówno rywalizację sieciową, jak i elementy kooperacyjne, dzięki czemu bez problemu zaprosimy do rozgrywki swoich znajomych i wspólnie zmierzymy się z przygotowanymi przez twórców trasami.

Gra ukaże się w trzech wersjach, w tym standardowej, Awesome Edition (nowy pojazd, body-kit pojazdu, figurka dostępna w grze oraz przepustka sezonowa) i na koniec Awesome Rivals Edition (kilka nowych pojazd, body-kit pojazdu, kilka figurek dostępna w grze oraz przepustka sezonowa). LEGO 2K Drive ma oferować wspomnianą przepustkę sezonową, w której skład wchodzić będzie zupełnie nowa zwartość podzielona na 4 sezony.

LEGO 2K Drive będzie miało swoją premierę 19 maja na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.