Genesis prezentuje nowy, autorski fotel gamingowy Nitro 650

Fotel gamingowy Genesis Nitro 650 to propozycja dla tych, którzy oczekują wygody i trwałości. Dostępny w wersjach kolorystycznych, czarnej i biało-czarnej, powinien skutecznie zadbać o kręgosłup gracza dzięki profilowanym odcinkom zagłówkowym i lędźwiowym. Zastosowane materiały mają zaś pozwolić na wieloletnią eksploatację.

30 września 2021

Genesis Nitro 650 to z założenia ergonomiczny fotel adresowany do graczy. Posiada on profilowane sekcje, które mają zapewniać optymalne podparcie newralgicznych odcinków kręgosłupa: lędźwiową i szyjną. Siedzisko i oparcie wypełniono formowaną pianką, a ta bez trudu ma znieść wiele lat intensywnej eksploatacji. Całość zaś pokryto miksem skóry ekologicznej i tkaniny odpornej na ścieranie.

Fotel Genesis Nitro 650 został osadzony na podnośniku zdolnym unieść do 150 kg, więc bez trudu udźwignie także rosłych graczy. Możliwość zmiany kąta pochylenia oparcia
i dostosowania wysokości podłokietników powinny ułatwić użytkownikom znalezienie optymalnej pozycji. Z kolei funkcja bujania pozwoli na chwilę relaksu podczas wielogodzinnych maratonów. Całość porusza się na 60-milimetrowych kółkach przyjaznych dla podłóg.

Nowy ergonomiczny fotel Genesisa z bliska
Źródło: Genesis

Genesis Nitro 650 – cena i kiedy premiera?

Fotel dla graczy Genesis Nitro 650 trafi do sklepów na początku października. Trzeba będzie za niego zapłacić około 999 złotych. Do wyboru będą dwie wersje kolorystyczne: czarną i biało-czarną.

Źródło: informacja prasowa

Wykończenie: tkanina i skóra ekologiczna

Dostępne kolory: czarny, biało-czarny

Maksymalne obciążenie: 150 kg (podnośnik gazowy klasy 4.)

Funkcje:

  • bujanie
  • regulacja oparcia
  • regulacja podłokietników na wysokość (1D)

Kółka: średnica 60 mm

Waga: 20 kg

Igor Kaźmierczak

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.
UWaga! Gorące informacje!