fbpx

FromSoftware wypuszcza długi gameplay z Armored Core 6: Fires of Rubicon

25 lipca 2023,
21:00
Amira El Berrah

Twórcy z FromSoftware oraz wydawca Bandai Namco obiecują emocjonujące starcia w futurystycznym świecie mechów. Gracze będą mieli okazję wykorzystać nowe mechaniki, takie jak Assault Boost i wiele innych.

Mech bojowy

Armored Core VI: Fires of Rubicon, najnowsza odsłona popularnej serii gier akcji z mechami, jest gotowa do premiery. Produkcja autorstwa FromSoftware i wydawcy Bandai Namco obiecuje dostarczyć emocjonujących doświadczeń i intensywnych starć w futurystycznym świecie mechów. Poniżej możecie zobaczyć ponad 13-minutowy gameplay z rozgrywki.

Jakie atrakcje przygotowali twórcy w Armored Core VI: Fires of Rubicon

W najnowszym materiale wideo prezentującym rozgrywkę, zobaczymy główne mechaniki, które czekają na graczy. Assault Boost pozwala na dynamiczne manewry i efektowne ataki, wzbogacając rozgrywkę o szybką akcję i adrenalinę podczas walki.

Inną ciekawą nowością są pionowe katapulty, pozwalające na skoki w powietrze, co dodaje element taktyczny i umożliwia przewidywanie ruchów przeciwnika. Nie zabraknie również mechaniki stagger, dzięki której gracze mogą osłabić potężniejszych przeciwników i wykorzystać moment nieuwagi wrogów, uszkadzając ich Attitude Control System i pozostawiając ich chwilowo bezbronnych.

Fabuła gry rozgrywa się w odległej przyszłości na planecie Rubicon 3, gdzie podróże międzygwiezdne są już rzeczywistością. Wcielimy się w postać niezależnego najemnika, który poszukuje tajemniczej substancji o nazwie Coral.

Armored Core VI: Fires of Rubicon to pierwsza odsłona serii po długiej przerwie od wydania Armored Core V w 2012 roku. Produkcja obiecuje szybką akcję, rozbudowane możliwości personalizacji mechów oraz emocjonujące starcia z potężnymi bossami. Gra będzie dostępna na konsolach PlayStation 4 i 5, Xbox Series X|S, Xbox One oraz na PC, a premiera już 25 sierpnia.