Fragment gameplayu z nowego Kangurka Kao

Informacja o powstającej nowej grze o Kangurku Kao wywołała jakiś czas temu niemałe emocje wśród fanów poprzednich części. Jej twórcy z Tate Multimedia na razie racjonują nam informacje na jej temat, ale podzielili się kilkunastoma sekundami gameplayu, rzucając nieco światła na to, jak będzie wyglądała ich najnowsza produkcja.

26 listopada 2020

We fragmencie możemy zobaczyć naszego ulubionego kangura w całej okazałości, jak robi to, co wychodzi mu najlepiej, czyli skacze z platformy na platformę i zbiera monety. Tak jak mogliśmy przeczytać w opisie gry na Steamie, po raz kolejny mamy do czynienia z platformówką 3D utrzymaną w miłej dla oka grafice.

W tej części Kangurek Kao, wspomagany przez swojego mentora Walta, wyruszy na podróż w poszukiwaniu swojej siostry i ojca. Po drodze czekają na niego kolejne wyzwania, wrogowie do pokonania i nowe umiejętności do opanowania. W najbliższym czasie prawdopodobnie możemy spodziewać się kolejnych materiałów promocyjnych do nowego Kangurka. Premiera gry przewidziana jest na 2021 rok.

Ustrzel grową okazję

Dorota Żak

Na liście jej ulubionych zajęć znajdzie się nałogowe oglądanie filmów, a później opowiadanie o nich każdemu, kto ma ochotę słuchać. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty albo kawy. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!