Logotypy GAMESGURU i Fractal Design

Wygraj chłodzenie wodne
Fractal Design Celsius+ S28 Prisma

Jaki konkurs? Jakie nagrody?

Niedawno na GAMESGURU mieliście okazję przeczytać test chłodzenia wodnego Fractal Design Celsius+ S28 Prisma. Wspólnie z producentem powyższego urządzenia – marką Fractal Design – postanowiliśmy zorganizować dla was konkurs, w którym do wygrania będą właśnie trzy egzemplarze recenzowanego przez nas coolera CPU szwedzkiej marki z podświetleniem RGB.

Dzisiaj w końcu możemy przekazać wam więcej informacji na ten temat. A zdecydowanie jest czym się zainteresować – nie tylko ze względu na nagrody, ale również ciekawe zadanie, które przed wami stawiamy!

Nagrody w konkursie w całości ufundował producent sprzętu – firma Fractal Design.

Logo firmy Fractal Design

Na czym polega zadanie konkursowe?

Konkurs bez wątpienia będzie okazją do wykazania się dla osób kreatywnych, które nie pałają niechęcią do słowa pisanego (w końcu wśród czytelników GAMESGURU znajdują się wyłącznie miłośnicy lektury, pióra i kałamarza, czyż nie?!). By mieć szansę na wygraną będziecie musieli nieco się postarać, ale w końcu – dla chcącego nic trudnego! Zasady wbrew pozorom nie są skomplikowane, a nagrody bez wątpienia warte świeczki.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w zabawie? Waszym zadaniem jest opisanie wyglądu waszego wymarzonego stanowiska komputerowego lub całego pokoju gracza, w którym znajdzie się przynajmniej jeden z produktów firmy Fractal Design. Swoje prace możecie tworzyć zarówno cyfrowo bezpośrednio w mailu bądź jakimkolwiek edytorze tekstu, jak i analogowo z wykorzystaniem zwykłej kartki i długopisu.

Gdzie wysyłać zgłoszenia?

Zgłoszenia przesyłamy na adres mailowy [email protected] wpisując swoją odpowiedź na zadanie konkursowe w treści maila lub załączając plik z dokumentem/zdjęciem. Jeżeli zdecydujecie się na wersję „fizyczną” wykonania swojej pracy, przed pstryknięciem fotki, obok stworzonego dzieła koniecznie połóżcie karteczkę z widniejącym na niej napisem „GAMESGURU X FRACTAL DESIGN”. Temat wiadomości – dowolny. Informacje dot. przetwarzania danych osobowych i pochodnych znajdują się w naszej polityce prywatności.

Do kiedy mogę wysłać swoją pracę?

Konkurs potrwa do piątku 3 grudnia włącznie. Zgłoszenia, które dotrą do nas po godzinie 23:59 we wtorek nie będą brane pod uwagę.

Kiedy zostaną ogłoszone wyniki?

Wyniki zabawy ogłosimy na naszej stronie w ciągu tygodnia po upłynięciu terminu końcowego nadsyłania prac.

Przy okazji tworzenia swoich dzieł pamiętajcie, że tym razem ogranicza was wyłącznie wasza wyobraźnia! Dajcie pole do popisu swojej imaginacji!

Rozwijajcie swoje pasje, gracze!
Loga GAMESGURU i Fractal Design