Forgive Me Father wychodzi z Early Accessu

Laureat Indie of The Year 2021 i najlepszy FPS inspirowany twórczością Lovecrafta, Forgive Me Father, niedługo wyjdzie ze wczesnego dostępu wraz z aktualizacją The End is Near. 9 poziomów, 3 bossów, dodatkowa postać i zakończenie wątku fabularnego – szykuje się spektakularny koniec (early accessu).

15 marca 2022
Na skróty
  • Pełna wersja Forgive Me Father wyjdzie 4 kwietnia tego roku.
  • Niedługo po tej dacie jest planowane dodanie trybu Nowa gra+.
  • Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn.

7 kwietnia 2022. Zapamiętajcie tę datę, bo wtedy nadchodzi koniec” – to jest slogan ogłaszający ukończoną wersję tego old-schoolowego shootera pełnego macek.

Jeśli ktoś wcześniej nie wiedział, co to za gra, specjalny trailer da mu do zrozumienia, że Forgive Me Father to naprawdę wyjątkowy kawał gry. Wraz z kampanią, całym drzewkiem ulepszeń, trybem endless trudno było powiedzieć, że mamy do czynienia z niedokończonym produktem, ale oczywiście perfekcjoniści z Byte Barrel uznali inaczej.

Do gry zostanie dodany całkowicie nowy akt opowieści o szaleństwie, przedwiecznych mocach i podwodnych koszmarach, a także nowa postać, dziennikarka, a wraz z nią kolejne bronie i umiejętności. Fani zarówno FPS-ów, jak i Lovecrafta na pewno nie będą zawiedzeni jakością tego majstersztyku posiadającego już 93% pozytywnych opinii.

Bartłomiej Gawryszuk

Gracz od urodzenia, wielbiciel rachunku prawdopodobieństwa, projektant gier, poeta, człowiek. Dumny posiadacz bardzo imponującej kolekcji gier (o wiele za dużej zdaniem wielu), mnogiej osobowości i słodkiego kota potrafiącego wyłączyć komputer 3 razy w ciągu minuty. Z jakiegoś powodu uwielbia gry które zawierają nieumarłych, piesze wędrówki i wszelkiej maści gry kooperacyjne. Godzinami potrafi gadać dlaczego „World War Z” Max’a Brooks’a to najlepsza książka na świecie, pomimo wrodzonej awersji do horrorów.
UWaga! Gorące informacje!