FIFA 22 na nowym zwiastunie z fragmentami rozgrywki

Ekipa Electronic Arts udostępniła kolejny zwiastun FIFY 22. Zobaczymy na nim zarówno wykorzystane technologie, piłkarzy, jak i same fragmenty rozgrywki. Trzeba przyznać, że najnowsza odsłona gry sportowej o tematyce piłki nożnej zapowiada się naprawdę ciekawie.

2 sierpnia 2021
Na skróty
  • Twórcy FIFA 22 udostępnili kolejny zwiastun z fragmentami rozgrywki.
  • Zobaczymy na nim m.in. wykorzystane technologie, piłkarzy czy same elementy rozgrywki.
  • Premierę przewidziano na 1 października 2021. Tytuł zadebiutuje na PC i na konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Twórcy FIFA 22 – studio Electronic Arts – znów zaprezentowali oficjalny zwiastun wraz z fragmentami rozgrywki nadchodzącej produkcji. FIFA 22 to kolejna odsłona z serii komputerowych gier sportowych o tematyce piłki nożnej. Całość zapowiada się jako naprawdę świetna produkcja. Tytuł zadebiutuje na PC i na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Premierę przewidziano na 1 października 2021.

Przy okazji zaprezentowanego zwiastuna warto przypomnieć o kontrowersjach, które towarzyszą produkcji. Główna nowość w FIFA 22 to technologia HyperMotion, która obecna będzie jedynie w wersji gry na nowsze generacje konsol. Pozostali obejrzą jednak pewnie z zaciekawieniem najświeższy gameplay prezentujący w akcji obiecywane przez twórców nowinki. Zobaczymy na nim zarówno wykorzystane technologie, piłkarzy, jak i same fragmenty rozgrywki.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!