fbpx

Exoprimal z datą premiery. Gra będzie dostępna w Xbox Game Pass od pierwszego dnia

Exoprimal jest nadchodzącą grą Capcomu z dinozaurami w roli głównej. Poznaliśmy oficjalną datę premiery podczas prezentacji twórców, tytuł ukaże się 14 lipca. Warto zauważyć, że gra będzie dostępna w Xbox Game Pass już od pierwszego dnia.

Twórcy poinformowali o oficjalnych beta testach, które będą otwarte i odbędą się od 17 do 19 marca. Produkcja będzie dostępna wtedy dla wszystkich platform — PlayStation, Xbox oraz PC. Podczas prezentacji Capcom Spotlight twórcy zdradzili więcej informacji o grze.

Czego o Exoprimal dowiedzieliśmy się na pokazie Capcom Spotlight?

Data premiery to niejedyna nowość, jaką poznaliśmy podczas prezentacji. Twórcy zapowiedzieli, że w grze pojawi się Survival Pass. Jest to nic innego jak charakterystyczna także dla innych gier przepustka bojowa. Można w niej zdobywać darmowe nagrody i premium po wykupieniu odpowiedniego pakietu. W zestawie znajdzie się 19 skórek egzokombinacji oraz 10 broni. Cena Premium Tier Survival Pass nie jest obecnie znana, jednak wiemy, że będzie on dołączany do edycji Deluxe Exoprimal.

Głównym trybem gry będzie Dino Survival i to właśnie go będzie można przetestować podczas nadchodzących beta testów. Rozgrywka polega na tym, że gracze łączą się w grupy, by pokonywać kolejne fale potworów na wzór dinozaurów.