Epic Games Store udostępniło za darmo kolejną grę. Tym razem jest to jeden z Falloutów

26 maja 2023,
05:17
Amira El Berrah

Zgodnie z tradycją również w tym tygodniu Epic Games Store udostępniło użytkownikom kolejną darmową grę. To najwyższa pora, aby kolekcję każdego szanującego się gracza zasilił legendarny tytuł z portfolio Bethesdy i to w specjalnym wydaniu, a mianowicie Fallout: New Vegas Ultimate Edition.

Postać z Fallout New Vegas

Świetna wiadomość dla miłośników serii postapokaliptycznych klimatów: Epic Games Store oferuje obecnie Fallout: New Vegas Ultimate Edition jako swoją najnowszą darmową grę. Tytuł jest dostępny od teraz do 1 czerwca 2023 roku.

Fallout: New Vegas Ultimate Edition za darmo!

Opracowana przez Obsidian Entertainment i wydana przez Bethesda Softworks produkcja RPG rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie. Twórcy zabierają graczy w podróż przez pustkowia postnuklearnego Las Vegas w roli kuriera, który zostaje wplątany w intrygi i wojny frakcji o władzę.

W edycji Ultimate znajduje się nie tylko podstawowa gra, ale także dodatki DLC, takie jak Honest Hearts, Old World Blues, Lonesome Road i Dead Money. Dzięki temu gracze mogą jeszcze bardziej wzbogacić swoje doświadczenie, odkryć nowe lokalizacje, postacie i historie. Aby odebrać Fallout: New Vegas Ultimate Edition za darmo, wystarczy posiadać konto na Epic Games Store i skorzystać z obecnej tam promocji do 1 czerwca. Po tym terminie gra zostanie zastąpiona przez kolejny tajemniczy tytuł.

Fallout: New Vegas Ultimate Edition, okładka
Źródło: Bethesda Games Studios

W sklepie Epic Games Store trwa obecnie promocja Mega Sale 2023, podczas której można skorzystać z atrakcyjnych zniżek na wiele innych gier i powiększyć w ten sposób swoją bibliotekę. Ponadto wprowadzony niedawno program Epic Rewards nagradza użytkowników za zakupy w sklepie internetowym, w związku z czym od teraz za każdą uprawnioną transakcję otrzymują oni 5% zwrotu do wykorzystania w EGS.