fbpx

Elden Ring miał otrzymać pierwotnie 2 rozszerzenia DLC, o czym informuje znany haker

30 maja 2023,
12:40
Arek Grabowski
Główny bohater Elden Ring w zbroi i z mieczem na koniu

Do Elden Ring zapowiedziano DLC Shadow of the Erdtree, jednak gra miała pierwotnie otrzymać 2 rozszerzenia i przepustkę sezonową. Takie informacje przekazał znany haker Lance McDonald na Reddicie. Plany FromSoftware uległy jednak zmianie. Haker podkreśla, że to dobra decyzja, ponieważ twórcy mogą bardziej skupić się na Shadow of the Erdtree.

Elden Ring już teraz otrzymał pozostałości po jednym z dwóch rozszerzeń

Koloseum w Elden Ring jest częścią znacznie większego rozszerzenia, które ostatecznie do gry nie trafiło. Ten element miał być znacznie bardziej rozbudowany, ostatecznie jednak funkcja walki z innymi przynosi sporo rozrywki, ale na krótko. Haker zdradził informacje dotyczące zarówno Koloseum, jak i Shadow of the Erdtree.

Koloseum i tryb PvP mogły być wykonane znacznie lepiej. Niektórzy gracze odnoszą wrażenie, że czegoś brakuje. Ten element został wycięty z planu na pełnoprawne i płatne DLC. Koloseum nie cieszy się zbyt dużą popularnością – istnieje jednak szansa, że FromSoftware poprawi ten element.

Na Shadow of the Erdtree musimy natomiast jeszcze poczekać. Dość interesującą kwestią jest to, że w Elden Ringu miała być również przepustka sezonowa zawierająca 2 DLC. Ostatecznie nie należy się jej spodziewać – na ten moment wiemy tylko o 1 płatnym rozszerzeniu.