Easter Egg na Cyberpunkowym padzie Xbox. To wpadająca w ucho niespodzianka

Jeśli należycie do grona osób, którym wpadł w ucho sountrack z nadchodzącego Cyberpunka 2077 (lub które szczególnie doceniają zgrabne easter eggi), ta wiadomość z pewnością sprawi wam radość. Otóż na kontrolerze Xbox ze specjalnej cyberpunkowej edycji znajdziecie kod QR odsyłający po zeskanowaniu w ciekawe miejsce.

22 czerwca 2020

Posiadacze padów do Xboxa One z limitowanej edycji Cyberpunk 2077 odkryli interesującego easter egga. Na odwrocie kontrolera znajduje się kod QR, który jeszcze w ubiegłym tygodniu zawierał przekierowanie na stronę z preorderem wyczekiwanego tytułu. Teraz dociekliwi gracze dostrzegli, że kod odsyła do czegoś innego.

Easter egg z Cyberpunk 2077 na kontrolerze Xbox

Jeśli go zeskanujecie, poprowadzi was prosto do niepublicznego linku, pod którym znajduje się fragmentu soudtracku z gry CD Projekt Red. Tytuł niepublikowanego wcześniej kawałka-niespodzianki to The Ballad of Buck Ravers. Oczywiście, piosenkę wykonuje grupa Refused – jej growym odpowiednikiem będzie SAMURAI, znany z pewnością każdemu, kto śledzi informacje o najnowszej produkcji Redów.

Jeżeli macie ochotę, możecie samodzielnie spróbować zeskanować kod widoczny na poniższym zdjęciu. Jeśli nie, dla ułatwienia mamy dla was link do nowego kawałka.

Tył pada z limitowanej edycji Cyberpunk 2077

The Ballad of Buck Ravers wystarczy?

Cóż, w obliczu przesuniętej po raz drugi daty premiery Cyberpunka każdy drobny ukłon CD Projekt Red w stronę graczy jest na wagę złota. Może chociaż na chwilę uspokoi niecierpliwych. W tej sytuacji nawet taka mała rzecz może okazać się całkiem zgrabnym zabiegiem marketingowym, który chociaż w minimalnym stopniu skupi uwagę graczy na nadchodzącej produkcji. Tym bardziej że nie da się zaprzeczyć, iż The Ballad of Buck Ravers wpada w ucho. Jednak to nie powinno nikogo dziwić, cały znany dotychczas cyberpunkowy sountrack jest świetny i idealnie oddaje klimat gry.

Przypominamy, że kilka dni temu dostaliśmy informację o kolejnym przesunięciu premiery. Cyberpunk 2077 pojawi się w sklepach dopiero 19 listopada bieżącego roku. Jeśli macie ochotę kupić sobie na pocieszenie limitowanego pada z easter eggiem, to jego cena oscyluje obecnie w okolicach 300 złotych.

Igor Kaźmierczak

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.
UWaga! Gorące informacje!