fbpx

Diablo 3 – początek rocznicowego eventu The Darkening of Tristram

Już 3 stycznia seria Diablo obchodzi 26. urodziny! Zgodnie z tradycją w Diablo 3 odbywa się rocznicowe wydarzenie The Darkening of Tristram. Gracze po raz kolejny będą mogli odwiedzić lokacje znane z pierwszej części gry.

Legendarna seria Blizzarda już jutro obchodzi 26. rocznicę! Jak co roku, teraz już po raz siódmy, 3 stycznia w Diablo 3 rozpoczyna się wydarzenie The Darkening of Tristram – znane też jako Anniversary Dungeon – które zabiera graczy w nostalgiczną podróż. Ograniczony czasowo urodzinowy event oferuje odwiedziny w lokacjach znanych z pierwszej odsłony gry.

The Darkening of Tristram w Diablo 3 – co obejmuje event?

Pierwsze elementy obchodów rocznicy zdążyły już zadebiutować w grze. Od 31 grudnia w Sanktuarium grasują tajemniczy kultyści, których będziemy mogli znaleźć w trybie przygodowym. Idąc ich śladem, gracze odkryją wskazówki kierujące do portalu – po jego drugiej stronie czeka Tristram z przeszłości, a w nim znana z pierwszej części katedra. Nostalgię podbije imitująca grafikę sprzed lat RetroVision.

Fani mogą też liczyć na eventowe osiągnięcia i loot. Uczestnictwo w wydarzeniu pozwoli zdobyć wyjątkowe motywy na sztandar, efekty transmodyfikacji, ramki do portretu czy zwierzaki (w tym Rzeźnika).

Portal do nostalgicznej, inspirowanej pierwszą częścią Diablo lokacji otwiera się 3 stycznia o 16 czasu pacyficznego, czyli 4 stycznia o 1 w nocy w Polsce. Event The Darkening of Tristram trwa do 31 stycznia do tej samej godziny, a zatem u nas zakończy się już 1 lutego.