Darmowe tytuły w lipcu dla posiadaczy PlayStation Plus

Właśnie poznaliśmy tytuły, które pojawią się w najbliższej odsłonie abonamentu PlayStation Plus. Będą to A Plague Tale: Innocence, Call of Duty: Black Ops 4 oraz WWE 2K Battlegrounds.

1 lipca 2021
Na skróty
  • Wcześniejsze pogłoski dotyczące tego, jakie produkcje pojawią się w lipcowym abonamencie PS Plus, się nie sprawdziły. Według wstępnych plotek mieliśmy dostać następujące gry: A Plague Tale Innocence, WRC 9 i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Jak widać, tylko jedna pozycja się sprawdziła.
  • Tytuły, jakie trafią do abonamentu PS Plus, prezentują się następująco: A Plague Tale: InnocenceCall of Duty: Black Ops 4 oraz WWE 2K Battlegrounds.
  • Gry będzie można przypisać do konta od 2 lipca.

Sony podało listę tytułów, które będą dostępne w kolejnej porcji darmowych gier dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus. Czerwcowa oferta na PS Plus wyglądała bardzo przeciętnie, teraz producent nam to zrekompensował podczas lipcowych nowości. Lista gier, którą udostępniono, prezentuje się następująco: A Plague Tale: Innocence, Call of Duty: Black Ops 4 oraz WWE 2K Battlegrounds. Wszystkie powyższe tytuły będą dostępne za darmo od 2 lipca do końca sierpnia. 

A Plague Tale: Innocence w PS Plus

W A Plague Tale: Innocence wcielamy się w Amicie de Rune. Amicia jest uzbrojona w procę, którą zabijamy i odstraszamy wrogów. Rozgrywka polega na wykonywaniu zagadek survivalowych, stosując metody odstraszania lub odwracania uwagi hord głodnych szczurów w celu uzyskania dostępu do nowych obszarów. Oprócz Amici do wyboru mamy jeszcze jedną postać. Młodszy brat Amici, Hugo, może być skierowany do konkretnych zadań, gdy Amicia jest zajęta. Dodatkowo może przejąć kontrolę nad szczurem i przekradać się przez małe przestrzenie. Gra dostępna będzie wyłącznie na PS5.

Rozgrywka z tytułu A Plague Tale: Innocence

PS Plus w lipcu – Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 to wieloosobowa gra akcji, którą obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Akcja trybu dla wielu graczy toczy się pomiędzy Black Ops 2 i Black Ops 3. Tryb ten koncentruje się na taktycznej walce w ramach oddziału. W trakcie rozgrywki w trybie multiplayer wcielamy się w specjalistów, z których każdy ma własny profil i zdolności bojowe. Wszyscy dysponują własnym uzbrojeniem i wyposażeniem. Gracze mogą prowadzić pojazdy lądowe, nawodne i powietrzne.

Rozgrywka w COD: Black Ops 4

WWE 2K Battlegrounds w lipcowym PS Plus

WWE 2K Battlegrounds to zręcznościowa gra akcji, gdzie wcielamy się w zawodnika WWE. Możemy grać w pojedynkę w trybie fabularnym lub online z innymi graczami. Walczymy na arenach na całym świecie. Możemy rywalizować, używając specjalnych zdolności i premii w takich rodzajach starć, jak Steel Cage, Royal Rumble oraz wielu innych. W produkcji mamy możliwość personalizacji swojej postaci i areny.

Rozgrywka w WWE 2K Battlegrounds

Ustrzel grową okazję

GAMESGURU

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!