Darmowe tytuły w czerwcu dla posiadaczy PlayStation Plus

Właśnie poznaliśmy tytuły, które pojawią się w najbliższej odsłonie abonamentu PlayStation Plus. Będą to Star Wars: Squadrons, Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown oraz Operation: Tango.

27 maja 2021
Na skróty
  • Sony potwierdziło wcześniejsze pogłoski dotyczące tego, jakie tytuły pojawią się w czerwcowym abonamencie PS Plus.
  • Będą to: Star Wars: Squadrons, Virtua Fighter 5 oraz Operation: Tango.
  • Gry będzie można przypisać do konta od 2 czerwca.

Sony podało listę tytułów, które będą dostępne w kolejnej porcji darmowych gier dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus. Tym razem niestety producent nie zaskoczył nas niczym ciekawym. Lista gier, którą udostępniono prezentuje się następująco: Star Wars: Squadrons, Virtua Fighter V Ultimate Showdown oraz Operation: Tango. Wszystkie powyższe tytuły będą dostępne za darmo od 2 czerwca do 5 lipca. 

Star Wars: Squadrons w PS Plus

Star Wars: Squadrons to produkcja, której akcja toczy się w kosmosie. Zasiadamy w kokpicie myśliwca i walczymy z przeciwnikami. Rywalizujemy w starciach 5 na 5 z innymi graczami lub w trybie jednego gracza w ramach kampanii. Gra dostępna jest również w wirtualnej rzeczywistości (VR).

Myśliwce z Star Wars: Squadrons

PS Plus w czerwcu – Virtua Fighter 5

Virtua Fighter 5 to zręcznościowa bijatyka. Walczymy z przeciwnikiem 1 na 1. Do wyboru mamy 17 gotowych postaci lub możemy stworzyć swojego wojownika od podstaw. Pojedynki toczą się w różnych scenografiach, od świątyń po parki czy zaśnieżone góry.

Operation: Tango w czerwcowym PS Plus

Operation: Tango to gra szpiegowska, która polega na wykonywaniu niebezpiecznych misji na całym świecie. Jako dwuosobowa drużyna, wraz z osobą towarzyszącą wcielamy się w agenta i hakera. Współpracując ze sobą naszym zadaniem jest namierzanie i likwidowanie sił zagrażającym światu.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!