Cyberpunk 2077 z aktualizacją 1.3. Znamy pierwsze szczegóły

Twórcy Cyberpunka 2077 oficjalnie zapowiedzieli aktualizację o numerze 1.3. Niestety jeszcze pełnych informacji na jej temat nie otrzymaliśmy, lecz już jutro możemy spodziewać się szczegółów.

16 sierpnia 2021

Po dość długiej ciszy CD Project RED zaczyna wreszcie coś publikować w Cyberpunku. Ostatnia aktualizacja ukazała się w grze niemal dwa miesiące temu. Odbyła się wtedy premiera wersji 1.23, która usunęła szereg mniejszych błędów. Studio zapowiedziało najnowszy patch o numerze 1.3 do Cyberpunk 2077. Twórcy poinformowali nas o tym fakcie we wpisie na swoim blogu. Niestety zbyt wiele informacji na ten temat nie ujawniono. CD Projekt RED zapowiedziało, że wszystkie szczegóły zdradzi na streamie już jutro o godzinie 18:00 czasu polskiego. Transmisja na żywo będzie miała miejsce na platformie Twitch na oficjalnym profilu CDPR. Warto dodać, że transmisja będzie dostępna w języku angielskim.

Aktualizacja 1.3 w Cyberpunk 2077 – wstępne informacje

Twórcy udostępnili trzy zapowiadające filmy dotyczące aktualizacji 1.3. Każdy z nich przedstawia rozgrywkę zarówno z poprzedniej wersji gry, jak i z tej najnowszej. Pierwszy zwiastun wyraźnie wskazuje, że do Cyberpunka 2077 trafi funkcja pomniejszania minimapy podczas jazdy samochodem.

Drugi film przedstawia poprawkę w misji Dom Lalek. Ma ona dotyczyć zmian w interfejsie w klubie Chmury. Okno z wyborem płci wynajmowanej postaci ma pozostać na ekranie jeszcze dłużej.

Czas omówić ostatnią zapowiedzianą zmianę. Ma ona polegać na tym, że będziemy mieli możliwość zresetowania naszych atrybutów (zwanych też perkami) z poziomu menu gry, oczywiście nie za darmo.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji, z ciekawością podchodzący do nowych tematów. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo śmiga rowerem.
UWaga! Gorące informacje!