fbpx

Cooler Master wprowadza 4 wersje kolorystyczne obudowy NR200P

Era obudów z wieloma zatokami na dyski 3,5″ minęła dobre kilka lat temu. Obecnie na rynku skrzynek największym uznaniem cieszą się konstrukcje z panelem ze szkła hartowanego oraz licznym podświetleniem. Większość z nich utrzymywana jest w czarnej lub białej kolorystyce, jednak i tu zdarzają się wyjątki. Tajwański producent, znany szerzej pod nazwą Cooler Master, postanowił odpowiedzieć na potrzeby konsumentów, którzy lubią ciekawe kolory obudów.

Na skróty
  • Cooler Master wprowadził na rynek ciekawe wersje kolorystyczne swojej dobrze znanej obudowy.
  • NR200P ma cechować się wysoką jakością wykonania, która pozwoli utrzymać barwy w idealnym stanie przez lata.
  • Obudowy są już dostępne w sprzedaży.

Przedsiębiorstwo zdecydowało się powiększyć rodzinę skrzynek z serii NR200P o modele w kolorach: Flamingo Pink, Caribbean Blue, Sunset Orange oraz Nightshade Purple. Ponownie mamy więc do czynienia z nazewnictwem barw w stylu fancy.

Nowe kolory, ta sama specyfikacja

Można powiedzieć, że obudowa NR200P stała się swoistym kameleonem w świecie hardware, kolejne odsłony kolorystyczne nie różnią się bowiem pod kątem specyfikacji technicznej. Wciąż mamy więc do czynienia z konstrukcją mieszczącą płyty maksymalnie w standardzie Mini-ITX. Co więcej, producent nie zrezygnował ze wsparcia dla 7 miejsc na montaż 120-milimetrowych wentylatorów. Ciekawostką jest fakt, iż nowe barwy zostały wybrane przez fanów Cooler Mastera za pomocą Reddita.

Poszczególne elementy skrzynki

Całość została wykonana z materiałów, które mają zapewnić wytrzymałość oraz trwałość kolorów przez długie lata. Maksymalna wysokość chłodzenia powietrznego, jakie można zamontować w tytułowej skrzynce, wynosi 155 mm. Wsparcie dla odpromienników rozwiązań bazujących na cieczy kończy się na rozmiarze 280 mm. Jeśli już jesteśmy przy wspieranych wymiarach, warto dodać, iż maksymalna długość GPU w NR200P to 330 mm. Ponadto samą kartę graficzną można zamontować w pozycji wertykalnej.

NR200P – do wyboru, do koloru

Oprócz szerokiego wachlarza w kwestii kolorystycznej Cooler Master oferuje także wybór dotyczący panelu bocznego. Konsumenci mogą postawić na przepływ powietrza, decydując się tym samym na egzemplarz z wycięciami. Tajwański producent przygotował także opcję dla osób, które chcą wyeksponować swoje podzespoły, ponieważ dostępna jest również wersja z panelem wykonanym ze szkła hartowanego.

Logo Cooler Master w barwach nowych produktów

Skrzynka przychodzi do nas wyposażona fabrycznie w 2 śmigła o nazwie SickleFlow. Mamy więc do czynienia z obudową, która idealnie wpasuje się w ciekawie urządzony salon lub pokój młodego gracza, przede wszystkim ze względu na swój unikatowy wygląd oraz małe wymiary. Fani ciekawych kolorów i mniejszych gabarytów mogą zacierać ręce, NR200P jest już bowiem dostępna w sprzedaży.