fbpx

Cities: Skylines otrzyma ostatnie DLC w maju po 8 latach. Twórcy skupiają się na sequelu

Paradox Interactive poinformowało, kiedy zakończy się wsparcie Cities: Skylines. Gra jest rozwijana już przez około 8 lat. Ostatnie DLC tytuł otrzyma w maju, wtedy też zakończy się wsparcie. Twórcy chcą skupić się na drugiej odsłonie Cities: Skylines.

Plany twórców Cities: Skylines na rozwój gry do maja 2023 roku
Źródło: Colossal Order

Colossall Order, deweloperzy gry opublikowali plany na rozwój aż do maja 2023 roku. Pierwszy pakiet zawartości otrzymamy już w środę 22 marca. Jak widać, dodatków będzie sporo, twórcy przygotowali nawet darmowe elementy, które trafią do gry.

Jak twórcy Cities: Skylines zakończą wsparcie gry?

Wiemy, że Cities: Skylines 2 pojawi się na rynku jeszcze w tym roku. Wsparcie pierwszej odsłony będzie trwać do maja. Colossall Order przygotowało trzy pakiety Content Creator Packs, w których znajdują się nowe obiekty, budowle, funkcje oraz ogrom dodatków. Gra otrzyma również całkowicie darmową aktualizację Hubs and Transport. Trzy pierwsze pakiety Content Creator będą dotyczyć Afryki, obiektów sportowych oraz centrów handlowych.

Ostatnim dodatkiem przed zakończeniem wsparcia Cities: Skylines będą kolejne zestawy dodatków. Twórcy na koniec wprowadzą Content Creator Packi związane z ewolucją industrialną, Brooklynem i Queens oraz Japonią.

Po wydaniu wszystkich rozszerzeń twórcy skupią się na produkcji Cities: Skylines 2. Gra jest już na bardzo zaawansowanym etapie, deweloperzy muszą wprowadzić ostatnie elementy. Według przedpremierowych informacji Cities: Skylines 2 będzie najlepszym symulatorem miasta.