Chernobylite – twórcy udostępnili charytatywny zestaw DLC

Twórcy gry Chernobylite stworzyli specjalny charytatywny zestaw DLC. Cały dochód z tego pakietu trafi do Fundacji Pure Heart (Фонд Чисті Серцем) na pomoc humanitarną w Ukrainie.

21 marca 2022

Studio The Farm 51 i wydawca All in! Games – twórcy gry Chernobylite – stworzyli specjalny charytatywny zestaw DLC. Całkowity dochód z tego pakietu trafi do Fundacji Pure Heart (Фонд Чисті Серцем), na pomoc humanitarną, aby bezpośrednio wspierać ofiary wojny w Ukrainie.

Producenci gry Chernobylite dołączają do innych firm branży cyfrowej rozrywki, wyrażając sprzeciw wobec imperialnych zapędów Kremla z Putinem na czele.

Charytatywny zestaw DLC do Chernobylite

Pakiet charytatywny Chernobylite zawiera cztery cyfrowe tapety w różnych rozdzielczościach, dwa plakaty w formacie .tif do samodzielnego wydrukowania oraz jedną cyfrową kartkę z podziękowaniami z podpisami zespołu programistów The Farm 51. Zestaw będzie dostępny do 14 marca 2023 na Steam, Epic Games Store i GOG.com. Cyfrowy pakiet charytatywny kosztuje 14,49 zł.

Chernobylite ze specjalnym pakietem charytatywnym DLC

W przypadku zakupów dokonanych na Steam, cyfrowy pakiet charytatywny wymaga posiadania podstawowej gry Chernobylite, ale każdy, kto chce wesprzeć inicjatywę bez konieczności kupowania pełnej gry, może kupić produkt w sklepie Epic Games Store lub na GOG.com.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!