Call of Duty – Simon „Ghost” Riley powróci w Modern Warfare 2? Nowa odsłona coraz bliżej

Jeżeli lubicie CoD-a, to informacja o powrocie kultowego porucznika Simona „Ghosta” Riley’a z pewnością was ucieszy. Kolejna odsłona Call of Duty prawdopodobnie pojawi się jeszcze w tym roku!

29 kwietnia 2022
Na skróty
  • Infinity Ward ukryło na swoim Twitterze wizerunek Riley’a, co może wskazywać na jego obecność w kolejnej części gry.
  • Tom Henderson potwierdza premierę nowego CoD-a jeszcze w tym roku.
  • W następnej odsłonie serii Call of Duty pojawią się pewne nowości.

Studio Infinity Ward w ostatnich dniach zaskoczyło nas zmianą grafik na mediach społecznościowych na niemalże całkowicie czarne. Odwiedzając oficjalne konto deweloperów na Twitterze, możemy zauważyć bardzo niewyraźne zdjęcie profilowe oraz tło, jednakże po ich rozjaśnieniu naszym oczom ukaże się stary znajomy z poprzednich odsłon CoD-a. Simon “Ghost” Riley najprawdopodobniej powróci w najnowszej części gry. Zerknijcie na poniższą grafikę i przekonajcie się sami.

Rozjaśnione tło z Twittera Infinity Ward ukazujące "Ducha"
Źródło: oficjalny profil Toma Hendersona na Twitterze

Sequel Call of Duty: Modern Warfare 2 potwierdzony

Według przecieków od Infinity Ward oraz informacji jakie na bieżąco na swoim Twitterze udostępnia Tom Henderson – wiarygodny informator – premiera kolejnego CoD-a ma mieć miejsce jeszcze w tym roku. Na dość szybki debiut sequela według informacji Hendersona wpłynęła słaba sprzedaż Vanguarda. Co więcej, oficjalna zapowiedź od Infinity Ward ma pojawić się w sieci już pod koniec maja!

Tom Henderson potwierdza kolejne Call of Duty na Twitterze
Źródło: oficjalny profil Toma Hendersona na Twitterze

Co nowego w kolejnej odsłonie CoD-a?

Nowy tryb rozgrywki czy też kolejna mapa w Warzone to zaledwie część informacji o nadchodzącym Call of Duty jakie przekazał Henderson. Obiecująca jest wiadomość, iż kolejna odsłona kultowej serii ma być również wprowadzeniem do nowego Warzone’a. Na razie jednak nie jest to oficjalnie potwierdzone przez wydawcę.

Jakub Tkaczyk

UWaga! Gorące informacje!