Call of Duty: Modern Warfare 2 oficjalnie pozbawiony trybu Zombie

Tryb Zombie to jeden z niemal nieodłącznych elementów serii Call of Duty. Niestety w Modern Warfare 2 nie uświadczymy tej klasycznej minigry.

10 czerwca 2022

Tryb Zombie był elementem wielu gier spod szyldu Call of Duty. W końcu potwierdziły się smutne dla graczy informacje, że w najnowszej odsłonie serii, czyli Modern Warfare 2, nie będziemy mogli zmierzyć się z nieumarłymi.

Dlaczego z Call of Duty: Modern Warfare 2 wycięto tryb Zombie?

Na to pytanie odpowiada Jacob Minkoff, jeden z pracowników Infinity Ward w wywiadzie dla serwisu PlayStationLiveStyle. Zgodnie z jego tłumaczeniem „deweloperzy starają się uczynić grę najbardziej realistyczną jak to możliwe. Umieszczenie w niej zombie sprawiłoby, że świat przedstawiony w grze stałby się mniej autentyczny, co zniweczyłoby nasze starania”. Informacja ta pojawiła się również na Twitterze.

Na pocieszenie twórcy planują umieścić w grze inną zabawę przeznaczoną do kooperacji, ale póki co wiemy jedynie o Misjach Specjalnych. Możliwe, że poza nimi dostaniemy dodatkową niespodziankę, lecz na razie jest to wróżenie z fusów.

https://www.youtube.com/watch?v=J_x3rzrtLm0

Call of Duty: Modern Warfare 2 zadebiutuje 28 października 2022 roku na konsolach nowej generacji i PC.

Bartosz Sobolewski

Niby z Torunia, ale nie stary piernik. Fan czarnego humoru i gier komputerowych, które pozwalają oderwać się od szarości rzeczywistości. Napędza go czarna kawa na przemian z energetykami. Dzielnie aktualizuje newsroom, a czasem uraczy was ciekawostkami o mechanikach gier albo sławnych osobach.
UWaga! Gorące informacje!