Battlefield 1 i Battlefield V za darmo w Amazon Prime Gaming

Do usługi Amazon Prime Gaming trafiają gry Battlefield 1 oraz Battlefield V. Battlefield to seria strzelanek, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Aby można było zagrać we wspominane tytuły, konieczne jest posiadanie abonamentu Amazon Prime.

22 lipca 2021
Na skróty
  • Do usługi Amazon Prime Gaming trafiają tytuły Battlefield 1 oraz Battlefield V.
  • Pierwsza produkcja jest dostępna od 21 lipca do 2 sierpnia. Kolejny tytuł trafi do użytku 2 sierpnia i zostanie z nami do 1 października.
  • Aby można było zagrać, konieczne jest posiadanie abonamentu Amazon Prime. Ten w tej chwili kosztuje 25,99 zł miesięcznie.

Do usługi Amazon Prime Gaming trafiają kolejne dwa świetne tytuły dostępne na najbliższe dwa i pół miesiąca. Są to gry Battlefield 1 oraz Battlefield V. Pierwsza produkcja dostępna jest w usłudze od 21 lipca do 2 sierpnia. Kolejny trafi do użytku 2 sierpnia i zostanie z nami do 1 października.

Aby zagrać w powyższe tytuły, konieczne jest posiadanie abonamentu Amazon Prime. Ten w tej chwili kosztuje 25,99 zł miesięcznie. Gry należy odebrać na oficjalnej stronie Amazon Prime Gaming. Następnie otrzymujemy specjalny kod, który trzeba wpisać na platformie Origin. To tyle, możemy cieszyć się rozgrywką.

Premiera Battlefield 2042 już blisko

Skoro jesteśmy w temacie Battlefielda to warto przypomnieć, że 22 października zadebiutuje nowa część serii – Battlefield 2042. Akcja gry będzie osadzona w niedalekiej przyszłości, na polu bitwy obecne będą między innymi drony. Jeśli chodzi o mapy, na jakich rozegramy wirtualne starcia, te mają zabrać nas w podróż po niemal całym świecie. Nowością mają być dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe. Niektóre mapy będzie mogła nawiedzić ograniczająca widoczność burza piaskowa czy trąba powietrzna niszcząca wszystko na swojej drodze. Tytuł będzie dostępny na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Ustrzel grową okazję

GAMESGURU

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!