fbpx

Antec DF800 FLUX – obudowa mid-tower z unikalnym podświetleniem

13 kwietnia 2022,
21:06
Jakub Jasiński

Antec, Inc. prezentuje nową odsłonę obudowy DF800 FLUX. Wyróżnia się ona unikalnym podświetleniem RGB i dużymi możliwościami.

Prezentacja obudowy Antec DF800 FLUX na biurku
Na skróty
  • Antec, Inc. prezentuje odświeżoną obudowę DF800 FLUX.
  • Konstrukcja została wyposażona w widowiskowe rozpraszanie podświetlenia.
  • Obudowa zapewnia dużo miejsca dla podzespołów komputerowych.

Antec, Inc. to wiodący dostawca wysokiej jakości komponentów komputerowych oraz akcesoriów dla graczy. Tym razem producent prezentuje nową odsłonę wielokrotnie nagradzanej obudowy – DF800 FLUX. Kolejny model jest skierowany przede wszystkim do osób, które lubą świecidełka. Podświetlenie RGB rozprasza się w widowiskowy sposób za sprawą geometrycznego frontu.

Antec DF800 FLUX zapewnia wiele możliwości

Nowa obudowa DF800 FLUX mierzy 479 × 220 × 488 mm (głębokość, szerokość, wysokość) oraz jest kompatybilna z płytami głównymi w standardach: ATX, micro-ATX oraz Mini-ITX. Konstrukcja jest w stanie pomieścić karty graficzne o długości do 405 mm oraz chłodzenie powietrzne o wysokości do 175 mm.

Aby zapewnić najniższe temperatury dla najbardziej wymagających procesorów, DF800 FLUX wspiera także montaż chłodzenia wodnego. Do wyboru mamy trzy możliwości: chłodnica 360 mm z przodu obudowy, 120 mm na górze oraz 120 mm z tyłu. Dodatkowo istnieje możliwość montażu aż do dziewięciu wentylatorów 120 mm.

Obudowa zapewnia również sporo miejsca dla pamięci komputera. Posiada trzy beznarzędziowe klatki dla dysków twardych 3,5″ (konwertowalne na 2 dyski 2,5″) oraz trzy miejsca montażowe na dyski SSD 2,5″.

Panel I/O wyposażony został w przyciski zasilania oraz resetowania, dwa porty USB 3.0 oraz wejścia mikrofonowe i audio. Lewa strona obudowy to w całości przezroczyste szkło hartowane o grubości 4mm. Prawa strona to lita blacha z otworami wentylacyjnymi u spodu. Producent umieścił w obudowie trzy filtry przeciwkurzowe – na górze, na spodzie oraz pod kratką wentylacyjną na prawej pokrywie.

Antec DF800 Flux została wyceniona na 119,99 $. W zestawie z obudową dostajemy fabrycznie zamontowane wentylatory: trzy 120 mm na froncie, jeden 120 mm z tyłu oraz jeden 120 mm na klatce zasilacza. Wszystkie posiadają podświetlenie ARGB.