Among Us otrzyma wkrótce liczne opcje społecznościowe

InnerSloth kontynuuje rozwój Among Us. Zespół opublikował roadmapę zapowiadającą zawartość, jaka zostanie dodana w najbliższej przyszłości.

7 marca 2022

Szczegóły planowanej aktualizacji pojawiły się na stronie InnerSloth na początku marca. Dodatkowe opcje sieciowego komponentu Among Us wejdą w życie na przestrzeni najbliższych miesięcy, jednakże nie podano dokładnej daty. W ramach zmian gracze otrzymają możliwość:

  • wysyłania i otrzymywania zaproszeń do grona znajomych;
  • zapraszania swoich znajomych do własnego lobby;
  • zobaczenia kont graczy, z którymi grało się w ostatnim czasie;
  • blokowania innych graczy.

Wprowadzone opcje niczym nie odbiegają od standardu branży, choć mimo wszystko z pewnością będą stanowić miłe udogodnienia.

Roadmap zawartości dla Among Us
Źródło: InnerSloth

Zmiany dotyczące kont graczy w Among Us

Studio poinformowało również o tymczasowym wyłączeniu możliwości łączenia istniejących kont. W związku z czym warto zainteresować się stworzeniem go już teraz. To, czy macie dostęp do całości opcji społecznościowych, będziecie mogli poznać po kolorze zakładki. Powinna być ona zielona zamiast pomarańczowej. 

Jak poinformowano w oficjalnym Dev Logu, po wejściu aktualizacji w życie InnerSloth chwilowo zaprzestanie dodawania zawartości do Among Us na rzecz naprawy zgłaszanych błędów.

UWaga! Gorące informacje!