fbpx

Star Wars Jedi: Survivor będzie na czas? Znany leaker uspokaja graczy

22 października 2022,
15:16
Jacek Kowal

Pomimo ciszy prace nad Star Wars Jedi: Survivor postępują bez problemów. Jeff Grubb uspokaja graczy, że premiera  zaplanowana na pierwszy kwartał 2023 jest bardzo realna.

Cal i BD8

Star Wars Jedi: Survivor jest jedną z bardziej wyczekiwanych premiery. Kontynuacja hitu z 2019 roku ma już przybliżoną datę premiery, która została ustalona na pierwszy kwartał 2023 roku. W dobie wielu przesunięć gier gracze obawiają się, że podobny los spotka Star Wars Jedi: Survivor, ale Jeff Grubb dementuje te plotki.

Star Wars Jedi: Survivor zadebiutuje po krótkiej kampanii marketingowej

Grubb wspomniał o grze w podcaście Game Mess Mornings, w którym uspokoił graczy zaniepokojonych brakiem nowych informacji na temat postępów w produkcji Star Wars Jedi: Survivor. Cytując jego słowa: „EA ma plan. W grudniu ma ruszyć machina marketingowa, po której od razu ma nastąpić premiera. Teraz wszystko jest na dobrej drodze i nie ma żadnych problemów, ale to się może zmienić”.

Screen z trailera, zbiornik z bactą
Źródło: Electronic Arts

Według Grubba Star Wars Jedi: Survivor nie zalicza żadnych problemów i jego premiera powinna nastąpić zgodnie z planem. Jeżeli kluczowy etap promocji tytułu rozpocznie się w grudniu, to marcowa premiera może być niemal pewna.

Star Wars Jedi: Survivor ma trafić na komputery i konsole nowej generacji, z których ma podobno wykrzesać wszystkie dostępne siły.