Dołącz do ekipy GAMESGURU

I pomóż nam tworzyć niezależną redakcję pełną ludzi zakochanych w grach, technologii i popkulturze

Po prostu napisz kilka zdań o sobie na:
[email protected]

Jesteś miłośnikiem gier, technologii lub ogólnie pojmowanej popkultury i chciałbyś rozwijać się w kierunku szeroko rozumianego dziennikarstwa?
 
Poszukujemy do GURUekipy osobistości wszelkiej maści – od newsmanów, recenzentów, testerów sprzętu, aż po kogoś z duszą do dłuższych artykułów publicystycznych.
 
Każdy z naszego kilkunastoosobowego zespołu wnosi coś od siebie i realizuje na portalu (często wspólnie z innymi członkami ekipy) własne pomysły. Być może Ty też stworzysz z nami coś swojego?
 
A może zawsze pasjonowała Cię praca radiowca lub zajmujesz się obróbką audio? Śmiało, zaangażuj się w projekt naszego gamingowego podcastu GURUnolotni! Jeśli tylko czujesz, że możesz zrobić u nas coś fajnego, znajdziemy dla Ciebie miejsce i czas!
 
Portal jest od lat w całości projektem niezależnym, niekomercyjnym, działającym zgodnie z ideą projektu realizowanego przez hobbystów. Nie zmienia to jednak faktu, że wiele osób, które doskonaliło swoje umiejętności pod okiem GAMESGURU, dzisiaj pracuje dla czołowych polskich serwisów branżowych i żyje z tego co kocha.

Miliony korzyści...

  • Darmowy, topowy sprzęt do testów, nierzadko jeszcze przed oficjalną premierą
  • Darmowe kopie recenzenckie gier i dostęp przedpremierowy do największych tytułów
  • Możliwość przeprowadzania ekskluzywnych wywiadów ze znanymi personami świata gier i technologii
  • Wejściówki prasowe na największe konferencje i wydarzenia branżowe
  • Kontakty do znanych wydawców gier i producentów sprzętu
  • Udział w dużych, zamkniętych konferencjach branżowych
  • …i wiele, wiele więcej!

...dwa wymagania

  • Jesteś entuzjastą gier, technologii lub szeroko pojętej popkultury i pasjonujesz się nowinami dot. tych branż i dziedzin
  • Umiesz pisać, przychodzi Ci to naturalnie, biegle władasz poprawną polszczyzną i nie popełniasz błędów interpunkcyjnych oraz ortograficznych w co drugim zdaniu

Wszystkiego innego nauczysz się z nami w ekipie pełnej miłośników słowa, pióra, kałamarza, gier, technologii i popkultury, którzy mają łby na karku i wieloletnie doświadczenie w dziennikarstwie internetowym, a do tego tworzą najbardziej przyjazną i zgraną redakcję w tej części galaktyki.