Kolejna edycja Giełdy Retrogamingowej rusza już 12 czerwca

W najbliższą sobotę w Warszawie odbędzie się 10. edycja Giełdy Retrogamingowej.

8 czerwca 2021

Jak co miesiąc, w pierwszą sobotę po dziesiątym, w podziemiach WGE odbędzie się Giełda Retrogamingowa. Działa ona w godzinach 10:00-14:00 i z pewnością, jak zawsze, będzie można zdobyć na niej wiele skarbów, zarówno gier i konsol, jak i rozmaitych gadżetów związanych z retrogamingiem. Oddajemy głos organizatorowi Mariuszowi Murawskiemu, managerowi Warszawskiego Muzeum Komputerów i Gier.

Giełda Retrogamingowa w Warszawie – informacje od organizatorów

Chcesz kupić lub sprzedać Commodore 64, Amigę 600 czy monitor 1084S? Chcesz porozmawiać i pohandlować kartridżami na Nintendo? Kochasz Segę nie tylko za ich gry, ale pamiętasz również, jak to było grać na ich konsolach? Wyrosłeś na konsolowych wojnach? Pokaż/sprzedaj/kup to, co gra w twoim sercu!

A może chcesz zreorganizować kolekcję gier? Zapraszamy serdecznie do nas!
W podziemnych pawilonach Warszawskiej Giełdy Elektronicznej zbudujemy giełdę poświęconą tematyce retro konsol, komputerów oraz wszelkich sprzętów, które chcielibyście ze sobą przynieść! Jesteśmy elastyczni!

Jeśli macie na sprzedaż sprzęty nowszych generacji (PS3, PS4, Switch, DS, 3DS, PSP, PSV), również serdecznie zapraszamy.

Ostatnia edycja sprowadziła do nas pasjonatów z różnych stron Polski, dyskutowaliśmy godzinami, wymieniając wspólne growe doświadczenia! Dołącz do nas, tworząc nową społeczność graczy chcących rozmawiać ze sobą nie tylko za pośrednictwem internetu!

Prosimy o przychodzenie w maseczkach, na miejscu jest dostęp do łazienki.
Będą również dostępne odpowiednie środki dezynfekujące.
Ze względu na czerwoną strefę będą większe odstępy między osobami sprzedającymi, zmieścimy się jednak bez problemu. Korytarz jest długi. 🙂

Udostępnienie miejsca handlowego – 40 zł brutto. Zalecamy uprzednią rezerwację przez fanpage na FB (WMKiG) lub wiadomość przez OLX. Liczba miejsc jest ograniczona.
Pierwsze osoby otrzymają od nas stoły do ekspozycji.
Przy rezerwacji proszę podać imię, nazwisko, mail oraz telefon kontaktowy.

Organizatorzy Warszawskiej Giełdy Retrogamingowej

Termin: każda pierwsza sobota po dziesiątym od godziny 10:00 do 14:00.
Adres: Warszawa, al. Niepodległości 208A.

Michał Chyła

Gdyby miał się porównać do postaci ze świata filmu to byłby to Gruby Gnój z Austina Powersa. Twierdzi, że jego ulubionym gatunkiem filmowym jest dramat psychologiczny, ale ogląda przynajmniej jeden słaby horror z lat 80tych dziennie. Maniak serii Souls. Przed śmiercią chciały zagrać w każdą grę, jaka wyszła.
UWaga! Gorące informacje!