Wygraj własny egzemplarz gry
Tom Clancy's The Division 2 na PC

Jaki konkurs? Jakie nagrody?

Niedawno na GAMESGURU pojawiła się wyczekiwana przez was recenzja gry Tom Clancy’s The Division 2, w której to zamieściliśmy również wzmiankę o planowanym konkursie, który organizujemy we współpracy ze sklepem Kinguin, a w którym do wygrania będzie aż 10 egzemplarzy wspomnianej produkcji oraz nagroda główna w postaci Edycji Kolekcjonerskiej Dark Zone Definitive. Dzisiaj, zgodnie z zapowiedzią, przedstawiamy wam więcej informacji na ten temat.

Nagrody w konkursie w całości ufundowała platforma sprzedażowa Kinguin.net.

Na czym polega zadanie konkursowe?

Konkurs zdecydowanie będzie wyzwaniem dla osób ambitnych i kreatywnych. By mieć szansę na wygraną będziecie musieli naprawdę się postarać, ale w końcu – dla chcącego nic trudnego, prawda? Zasady wbrew pozorom nie są skomplikowane.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w zabawie? Waszym zadaniem jest narysowanie bądź namalowanie fanarta związanego z uniwersum The Division. Format pracy jest dowolny – możecie narysować coś na kartce z zeszytu lub kartonie A0, jednak do wykonania pracy nie można używać techniki cyfrowej. Lecimy analogowo! Dozwolone wszelkie farby, kredki, ołówki, markery, długopisy, węgle i czego tylko dusza zapragnie. Nie ograniczajcie się!

Gdzie wysyłać zgłoszenia?

Zgłoszenia przesyłamy na adres mailowy: [email protected] w formie zdjęcia naszej pracy wrzuconego w załączniku. Przed pstryknięciem fotki, obok pracy kładziemy karteczkę z widniejącym na niej imieniem i nazwiskiem zgłaszającego oraz napisem „GAMESGURU”. Temat wiadomości – dowolny.

Do kiedy mogę wysłać swoją pracę?

Konkurs potrwa do niedzieli 17 kwietnia włącznie. Zgłoszenia, które dotrą do nas po godzinie 23:59 w niedzielę nie będą brane pod uwagę.

Kiedy zostaną ogłoszone wyniki?

Wyniki zabawy ogłosimy na naszej stronie w ciągu tygodnia po upłynięciu terminu końcowego nadsyłania prac. Życzymy powodzenia, a przy okazji tworzenia swoich dzieł uważajcie, by nie paść ofiarą Dolarowej Grypy!

Rozwijajcie swoje pasje, gracze!