Kolejna edycja Warszawskiej Giełdy Retrogamingowej już w czerwcu. W planach też Pogadanki Retrogamingowe

W czerwcu startuje kolejna dwudniowa edycja Warszawskiej Giełdy Retrogamingowej oraz comiesięczne wydarzenie w warszawskiej Cybermachinie, czyli Warszawskie Pogadanki Retrogamingowe w sali retro!

14 czerwca 2022

W czerwcu, w podziemiach WGE odbędzie się Giełda Retrogamingowa. Działa ona w godzinach 10:00–14:00 i z pewnością, jak zawsze, będzie można zdobyć na niej wiele skarbów, zarówno gier i konsol, jak i rozmaitych gadżetów związanych z retrogamingiem. Giełda odbywa się nie tylko w sobotę, ale i w niedzielę w tych samych godzinach i miejscu! Oddajemy głos organizatorowi – Mariuszowi Murawskiemu, organizatorowi wydarzenia.

Plakat giełdy retrogamingowej

Giełda Retrogamingowa w Warszawie – informacje od organizatorów:

Warszawska Giełda Retrogamingowa!
Edycja dwudniowa!
Sobota oraz niedziela!


SKUP/SPRZEDAŻ/WYMIANA RETRO GIERTERMIN: 18 oraz 19 czerwca od 10.00 do 14.00 Termin wydarzenia został przesunięty ze względu na trwające od 10 do 12 czerwca Pixel Heaven (gdzie rónież się zobaczymy!).AL. NIEPODLEGŁOŚCI 208A
Warszawska Giełda Elektroniczna.


Południowe przejście podziemne. (Łączące Główny Urząd Statystyczny i Pole Mokotowskie)
Ostatnio było świetnie więc to powtórzmy! Chcesz kupić lub sprzedać Commodore 64, Amigę 600, czy monitor 1084S? Chcesz porozmawiać i pohandlować kartridżami na Nintendo? Kochasz Segę nie tylko za ich gry ale pamiętasz również jak to było grać na ich konsolach? Wyrosłeś na konsolowych wojnach? Pokaż/sprzedaj/kup/ to co gra w twoim sercu!A może chcesz zreorganizować kolekcję gier? Zapraszamy serdecznie do nas!


W podziemnych pawilonach Warszawskiej Giełdy Elektronicznej zbudujemy giełdę poświęconą tematyce retro konsol, komputerów oraz wszelkich sprzętów które chcielibyście ze sobą przynieść! Jesteśmy elastyczni!


Jeśli macie na sprzedaż sprzęty nowszych generacji (PS3,PS4, Switch, DS, 3DS, PSP, PSV) również serdecznie zapraszamy. Ostatnia edycja sprowadziła do nas pasjonatów z różnych stron Polski, dyskutowaliśmy godzinami wymieniając wspólne growe doświadczenia! Dołącz do nas tworząc nową społeczność graczy chcących rozmawiać ze sobą nie tylko za pośrednictwem internetu! Wstęp dla odwiedzających – wolny. Prosimy o przychodzenie w maseczkach, na miejscu jest dostęp do łazienki.
Będą również dostępne odpowiednie środki dezynfekujące.


Nawet w wypadku wystąpienia czerwonej strefy jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo i spełnić wymogi BHP. Korytarz jest długi 🙂Udostępnienie miejsca handlowego (jeden stół) – 50 zł brutto. Zalecamy uprzednią rezerwację przez fanpage na FB (WMKiG, Retrowizja) lub wiadomość przez OLX Liczba miejsc jest ograniczona.


Pierwsze osoby otrzymają od nas stoły do ekspozycji.
Przy rezerwacji proszę podać Imię, nazwisko, mail oraz telefon kontaktowy.
Poniżej link do zapowiedzi video oraz relacji z poprzedniej odsłony:https://youtu.be/fRUHZMojY4gTERMIN: Każda Pierwsza sobota oraz niedziela po dziesiątym dniu miesiąca od godziny 10.00 do 14.00AL. NIEPODLEGŁOŚCI 208A
Warszawska Giełda Elektroniczna
Przejście podziemne.

Śledź wydarzenie na Facebook

Warszawskie Pogadanki Retrogamingowe

A po giełdzie, w sobotę 14 maja, zapraszamy na specjalne wydarzenie – Pogadanki Retrogamingowe w Cybermachinie!

Na miejscu możecie spotkać redaktorów GamesGuru, organizatora giełdy oraz menadżera Warszawskiego Muzeum Komputerów i Gier, a także wielu zapaleńców i fanów retro, którzy przy kufelku zacnego ale i manierce wywaru chętnie dzielą się doświadczeniami i rozmawiają o swojej retropasji. Zapraszamy na oba wydarzenia!

plakat retropogadanki

Michał Chyła

Fanatyk soulsike i platynowania gier. Uwielbia retro konsole i gry oraz horrory z VHS. Zrecenzuje wszystko co mu w ręce wpadnie. Relaksuje się najbardziej przez wbijanie expa. Przed śmiercią chciałby zagrać w każdą grę, jaka wyszła.
UWaga! Gorące informacje!