fbpx

AGON AGM600 – mysz komputerowa z certyfikacją NVIDIA Reflex

AOC za sprawą swojej marki gamingowej AGON, wprowadza na rynek mysz komputerową AGM600. Najnowsza propozycja idealnie sprawdzi się w wśród graczy esportowych.

Na skróty
  • AOC wprowadza na rynek nową mysz komputerową.
  • AGON AGM600 posiada topowy sensor Pixart PMW3389 oraz przełączniki Kailh.
  • Urządzenie wspiera technologię NVIDIA Reflex oraz Latency Analyzer.
  • Premiera zaplanowana jest na październik 2022.

AOC poprzez swoją markę skierowaną do produktów dla graczy, wprowadza na rynek mysz komputerową AGON AGM600. Zaprojektowana została z myślą o esportowcach i fanach gier akcji – nastawionych na wieloosobową konkurencję. Dzięki specjalnemu wyprofilowaniu oraz podpórce pod kciuk, urządzenie idealnie wpasuje się w gusta użytkowników praworęcznych, którzy cenią sobie komfort korzystania.

Prezentacja myszy AGON AGM600 od góry
Źródło: AGON

Mocna specyfikacja z myślą o graczach esportowych – AGON AGM600

Sercem myszy AGON AGM600 jest sensor PixArt PWM3389 – topowy czujnik, który przez wielu jest uznawany za najlepszy na rynku. Obsługuje on maksymalną czułość aż na poziomie 16000 DPI, przyspieszenie 50 g oraz czułość próbkowania 1000 Hz. Pod przyciskami zaś, znalazły się przełączniki Kailh o żywotności ocenionej na 80 milionów kliknięć. Całość waży 115 g prze wymiarach 18 x 12,5 x 5,5 cm.

Prezentacja myszy AGON AGM600 od strony przewodu
Źródło: AGON

Najnowsza propozycja AOC posiada ceryfikację NVIDIA Reflex i Latency Analyzer. Dzięki temu, użytkownik może zmierzyć opóźnienie jakie występuje między reakcją myszy a ekranem komputera. Całość sprowadza się do tego, aby użytkownik dostosował ustawienia w sposób, który umożliwi najniższe możliwie opóźnienie, co za tym idzie – poprawienie swoich wyników w grach wieloosobowych.

Prezentacja myszy AGON AGM600 od spodu
Źródło: AGON

AGON AGM600 posiada 10 programowalnych przycisków, w tym jeden odpowiedzialny za tryb snajpera pod kciukiem. Konstrukcja wyposażona została w metalową rolkę oraz silikonowe gripy po bokach, tak aby poprawić chwyt. Kształt powinien odpowiadać graczom, którzy na co dzień preferują palm lub claw. Na spodzie umieszczony został pasek RGB, który powodować będzie efekt „unoszenia się” myszy po podkładce.

Nowa myszka AGON AGM600 została wyceniona na 39,99 £. Premiera sklepowa została zaplanowana na październik 2022. Można zatem już wyczekiwać urządzenia, które niebawem pojawi się na półkach sklepowych.